Skocz do zawartości
filip94lemken

Opolagra 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opolagra
Markieton    2

Top Agrar Polska organizuje Konkurs dla młodych traktorzystów 11 czerwca na opolagrze ja biore w nim udział :D

pati    10

Jazda sprawnościowa traktorem z ładowaczem. Coś takiego jak kiedyś na AgroShow.

Wiadomość z agroFakt.pl

fendt070    0

Ja wybieram się z kuzynem 13 na Opolagre o ile będzie pogoda i nie będzie żadnej pracy , bo teraz cały czas kapie z nieba to nie wiadomo jak to będzie :D

filip94lemken    119

zostal juz tylko tydzien ;];];] ja bede w niedziele od godziny ok 11 do hmm 15-16 co do spotkania to moze byc tylko trzeba juz teraz ustalic godzine i miejsce (marke maszyny) bo w tamtym roku sie krecilem tam, ale nniebylo zbytniu ludzi, czyli opolexpo niema ?

pati    10

Ktoś w ogóle zamierza pojawić się w sobotę? Ja myślę od samej 9 być na targach, tak aby najmniej ludków było i się szybko wyrobić. Do jakieś 14 może połazimy. :) Będę mieć koszulkę AF więc jak coś to ja nie gryzę. :D

smolar    0

Ja będę w sobotę tak o 15 bo do 13 pracuje :) A w niedziele tak od 11 będę :)

mix    4

Mnie się wydaje że na Lotnisku w Kamieniu Śląskim, choć mogę się mylić.

pati    10

No właśnie, kto był dzisiaj na wycieczce? :)

Ja się obawiam, ze jutro może popadać, ale myślę, że będzie good.

Jak coś to sobota na stoisku Agro-Efekt, gdzieś przy namiocie, godzina myślę, że 12. Ja na targach będę od samej 9.

Będę mieć koszulkę AF (zieloną). Śmiało, nie gryzę, a myślę, że warto się poznać osobiście, pogadać. :)

tomek73    189

Ja dzisiaj byłem.Spokojnie było.Ludzi nie było.Można było pogadać wypić kawę i nie tylko.Ciągników trochę było nie znalazłem nowego Pronara i Farmtraka.

Ciekawe przyczepy Zasław.

tomek73    189

Po zjeździe z autostrady droga na Opolagre jest oznakowana,ciężko nie trafić.

Lukaszjarm    4

ja tez dzis bylem

ogladalem przyczepy pronara i to masakra jest blacha na podlodze byla krzywo wstawiona i jest nieszczelna

ale za to znalazlem opryskiwacz tad lema tanszy o 7 tys niz gosc mi proponowal

tomek73    189

Koło Skotarka.A ja znalazłem dmuchawy z wydajnością 30ton i 60 ton tylko właściciela nie było bo je zostawił i pojechał do domu .Małe one są gabarytowo.

pati    10

No to ja powiem, wystawa na 6+, jest o niebo lepiej niż na poprzednim miejscu, a lotnisko piękne. :)

Ja miałam okazję po raz drugi zasiąść za kierownicą JD7530, a nawet otrzymałam kluczyk i mogłam go sobie odpalić... ach ten śpiew jeleni pod maską. No i jeszcze pan z Chempestu wszystko mi ładnie objaśnił, co gdzie i jak. :)

Pogoda dopisała, a nawet aż nadto. :) Więc czekam na kolejną edycję, mam nadzieję, że wystawa zagości w Kamieniu na stałe. No i piękne, dorodne krówki z hodowli Kombinatu Kietrz i nie tylko. :)

Jestem zadowolona, z chęcią pojechałabym też jutro. :)

filip94lemken    119

czyli co wszyscy juz byli? ktos bedzie jutro ? jedyny co mnie denerwuje to to ze nieprzywoza malych kombajnow typu tc 5040 (kiedys byl 5070?) tylko te duze

matus951    5

Ja jutro będę, od około 11 do 15 :)

Jak będzie słońce to będę miał takie czarne duże okulary i prawdopodobnie białą koszulę w paski czarne :)

Jakby ktoś poznał to zagadać :)

Lukaszjarm    4

jak nie ma jak sa male kombajny fendt . massey ferguson activa

byly takie z 4m hederem

a ja chyba jutro 2 raz pojade sobie poogladac jeszcze raz wszystko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?