Polecane posty

ursusik1634    1

Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

We włoszech składane są wszystkie małe ciągniki do 110 KM zarówno Deutze, Same i Lamborghini, Ja mam Agrofarma 410 też składany we Włoszech , ale silnik made In Deutz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ale w homologacji jest napisane adres producenta: Niemcy, Italia czy nei italnia, dobrze ze nie China he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

W homologacji jako nazwa i adres producenta jest SAME DEUTZ-FAHRT ITALIA S.p.A. viale F. Cassani 15 Treviglio,a na silnik DEUTZ AG Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

Z tymi Chinami bym sie tak nie cieszył bo czytałem w którymś RPT że SDF ma przenosić produkcje małych modeli do Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Z tego co mi sie o uszy obiło to od serii M wszystkie w górę są produkowane w Niemczech i maja niby dlatego 2 lata gwarancji a te seri Agrotron K i Agrofarmy to Włochy ale ręki za to sobie uciąć nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

kolego URSUSIK1634 DEUTZ FAHR nie jest niemiecka firma tylko wloska juz bo zostala kupiona przez koncern SAME stad nazwa SAME DEUTZ FAHR tyle ze cigniki małe i srednie sa produkowane we włoszech a duze W niemczch jesli chodzi o DEUTZ zreszta ciagniki te roznia sie jedynie kolorami i malymi detalami bo sa to 3 firmy SAME ,DEUTZ .LAMBORGHINI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

gadałem z dealrem i powiedział, że narazie te modele będą produkowane we Włoszech bo przeniesienie produkcji wiąże się z wielkimi kosztami a to że deutz fahr został wykupiony przez same to są jakieś brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

powiedz mu, ze sam jest brednia :lol:

deutz-fahr zostal "wykupiony" i stworzyl grupe SDF, skoro to nie same wykupil deutza to niech ci wytlumaczy dlaczego koncern nazywa sie SDF, a nie DFS ;[ ?

Same wczesniej nabylo lamborghini i hurlimanna, a na koniec stalo sie wiekszosciowym udzialowcem deutz-ag, wszystko to bylo kiedys na stronie producenta dokladnie opisane, ale teraz jakos historia wsiąkła.

dla ciebie rada nie sluchaj sprzedawcow, oni mowia to co im akurat pasuje, a nie to co prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Często dealerzy nie mówią tego "co im akurat pasuje" tylko to co wiedzą-a że często wiedzą niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

to dlaczego planują całą taśmę produkcyjną przenieś do Niemiec mimo jak piszesz, że została wykupiona większość udziałów DF

piszę "brednie" bo z każdym z kim gadałem dziwił się, że DF mogłoby w jakimś stopniu być Włoskie no chyba przdstawiciel am pojęcie dla jakiej firmy pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A co to jak włoskie wykonanie to musi być gorsze jak niemieckie? Teraz w całej europie są jednakowe standardy i brednie typu że zielony był składany w Niemczech a siwy czy czerwony we Włoszech są tylko po to żeby ktoś wyłożył te 3 tyś więcej za zieloną maskę, a i tak nikt nie wie co czy tam już nie pakują elementów zmontowanych w azjatyckich oddziałach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

piszę "brednie" bo z każdym z kim gadałem dziwił się...

nie moja wina, ze z cepami gadasz. faktem jest, ze to Same wykupilo lambo, hurlimanna, deutz-fahra, a na koncu pakiet wiekszosciowy deutz-ag.

pogódź sie z tym, albo sluchaj dalej pseudosprzedawcow i innych "fachowcow".

to dlaczego planują całą taśmę produkcyjną przenieś do Niemiec mimo jak piszesz, że została wykupiona większość udziałów DF

po pierwsze jedno z drugim nie ma nic wspolnego, po drugie siejesz propagande, bo ci jakis glupi sprzedawca powiedzial, ze planuja przeniesc produkcje do niemiec tylko po to by zaspokoic twoje ego - widac latwo to zrobic. jak juz gdzies beda przenosic to pewnie do Rosji, Indii, czy Mongolii.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Same_Deutz-Fahr to samo kiedys bylo na stronie SDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez damianop85
      Witam,
      w moim Agroplusie pojawił się błąd M9, plus kontrolka stop, proszę o informacje co może być przyczyną , gdzie szukać rozwiązania?
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj