inginio

Case MX - obsługa licznika

Polecane posty

Ziel    115

Nie możliwe żeby od przestawiania licznika takie cuda były. Nie odkręcałeś niczego? Sprawdź czy klema nie odbiła i czy masa jest.

Sprawdź kody błędów z lampki i pod klapką od EHR.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid323a    0

Witam, byłbym bardzo wdzieczny za przesłanie tej instrukcji od ustawiania licznika.

 

Co prawda mam McComrick'a MTX i nowe liczniki (2006r) ale może cos będzie podobnie, chyba że ma ktos od MC :)

 

dawid323a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

obra chlopy,zaraz powysylam:p

Witam potrzebuje instrukcje case mx 110adres emai; Lewy4@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

hej. 

Kupiłem sobie case mx 110 (z 2000r.) 

Podrzuci ktoś instrukcje ?? 

wszelkiej maści 

 

mail

jacumi@o2.pl

Edytowano przez jacumi

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal148    3

Witam wszystkich, od zeszłego roku też jestem posiadaczem mx110. mam taki problem z tymi przyciskami, że działa tylko jeden (skrajny lewy). Próbowałem przetrzeć z wierzchu  takim sprayem super kontakt i spirytusem jak wcześniej ktoś pisał ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł? fajnie by było chociaż zmienić sobie żeby prędkość była w km/h a nie w milach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Witam wszystkich, od zeszłego roku też jestem posiadaczem mx110. mam taki problem z tymi przyciskami, że działa tylko jeden (skrajny lewy). Próbowałem przetrzeć z wierzchu  takim sprayem super kontakt i spirytusem jak wcześniej ktoś pisał ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł? fajnie by było chociaż zmienić sobie żeby prędkość była w km/h a nie w milach...

 

Trzeba folię ściągnąć, z przyciskami, tam są na niej blaszki a na liczniku czarne takie coś, i  przecierałem czystym spirytusem to, miedzy blaszkami a tym czarnym, dopiero zaczęło działać, ale za pół roku przestało.Tymi sprajami kontakt to nie pomagało nic, na 3 jeden działał, dopiero spiryt pomógł.

Folię z góry podważałem nożykiem  delikatnie żeby ni uszkodzić, potem przykleiłem, tą co jest na całym liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal148    3

tomek73 zrobiłem tak jak poradziłeś ale jak ściągałem tą folie to razem z klejem miejscami zeszła ścieżka drukowana... narobiłem bigosu trochę ale myślę żeby spróbować poprawić tą ścieżkę lakierem elektroprzewodzącym, są na allegro takie zestawy do naprawy podgrzewania tylnej szyby. ewentualnie może jakiegoś majstra co by się tego podjął za jakąś rozsądną cenę. W najgorszym przypadku zostanie tak jak było do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal148    3

A u mnie wręcz przeciwnie, większość zostało na pulpicie a dwa małe fragmenty ścieżki na folii. Na tygodniu coś pokombinuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Odgrzebuje troche temat ale poszukuje strony z polskiej instrukcji jak ustawić licznik hektarów. Jeśli byłby ktoś tak miły i podesłał mi skana,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horsch    0

Odgrzebuje troche temat ale poszukuje strony z polskiej instrukcji jak ustawić licznik hektarów. Jeśli byłby ktoś tak miły i podesłał mi skana,

Pozdrawiam.

 

Witam kolego, ja też chciałbym ustawić licznik hektarów ale nie wiem jak :(  Jeżeli poradziłeś sobie z tym to prosiłbym o pomoc, a może ktoś z użytkowników wie jak to ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Mam jakiś problem  z licznikiem. Umyłem podlogę  ściągłem tą gumę, w   Case i w liczniku wyskoczyło mi 0 i mała literka m, licznik nie wyłącza się  z kluczyka, te symbole  non stop są   na liczniku, nie ma obrotomierza i szybkości. Co to może być, jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontakt1    0

Witam!

Przeczytałem wszystkie rozmowy na temat instrukcji do case mx. Też kupiłem niedawno mx80c 2001r i działam po omacku bez instrukcji(tak jak u większości z was nie działają mi przyciski, albo nie potrafię ich obsługiwać) jeżeli ktoś już ma instrukcję może by się podzielił.

Z góry dziękuję!!

Mój email j.kontraktowicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Witam

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj. U mnie w MX 100c nie działa podświetlenie zegarów. Odkręciłem je kiedyś, ale trochę kiepsko to wygląda, żadnych żarówek czy diod nie widać, strach się dotykać. Może ktoś to już robił a może to inny problem,  pomóżcie koledzy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam15203    18

dołączam sie do pytania Rafika  nie działa mi podswietlenie zegarów jak to naprawic co zrobić  mam mx 110 z góry wielkie dzieki za pomoc

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje instrukcje do case mx 150 nie moge znalesc korków spustowych oleju ze skrzyni w 130 sa trzy korki a w150 jest tylko jeden i wszystki olej nie zlatuje jak ktos ma instrukcje lub katalog prosze o wysłanie na mariusz.04@wp.pl


witam trzeba wymienic diody sa lutowane robił mi to elektryk samochodowy zaplaciłem 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam15203    18

Dzięki kolego za pomoc mam jeszcze jedno pytanie co do wskaznika paliwa niby pokazuje dobrze ile jest paliwa tylko ze cały czas nawet jak jest kluczyk wyjety tak powinno byc czy jest coś nie tak ?? i jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Jak masz w pełni elektroniczną deske to przytrzymujesz dwa przyciski od przełączania obrotów wom i silnika, potem dajesz stacyjke w 1 pozycje(dalej trzymasz dwa przyciski) i wyświetli ci sie ze masz mile, przyciskiem od obrótów wom czy też silnika przewijasz na kilometry i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

Witam nie będę zakładał nowego tematu więc tu poproszę. Mógł by ktoś podesłać mi instrukcję do mx 170, zależy mi na ustawieniu licznika i sprawdzeniu co z nim jest, czasami wyświetla tn pasek na samej górze wyświetlacza a czasami nie. adrian.merta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Sprawdź przewody przy alternatorze. Tam jest jeden od obrotów, może się urwał albo nie kontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj