Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
shrek    1

Mam nadzieję ze nie powielam tematu a jesli tak to sorrki i prosze o nakierowanie na właściwe miejsce.

mam pytanko o sprzęgło a moianowicie chodzi mi o to że sprzęgło przestało działać w moim MF 3095, nie ma zadnego oporu i nie można wrzucić zadnych biegów - ale zapalić sie da przy wcisniętym sprzęgle. w czy może byc problem ?? mogła sie zepsuć pompka od sprzegła ( jeśli takowa jest - kiedys w zetorze 5211 miałem coś takiego ale to wtedy włąsnie poszła mi uszczelka na pompce od sprzęgła ) czy to raczej może być brak oleju ?? ( jesli jest jakis odzielny zbiorniczek na niego ) z góry dzieki za za wszelkie rady i pomysły ;)

bogdan815    0

witam

miałem dokładnie to samo w moim 3645

poprostu ucieka olej to jest ten sam olej co w tylnym moscie u ciebie chyba tez

poszukaj tematu było to juz pisane jak odpowietrzyc

slawuch    0

ja miałem taki sam problem odpowietzyc mozna go w taki sposób ze jak siedzisz w nim to po prawej stronie pod kabina masz odpowietrznik kolo mocowania kabiny tak ma seria 3000 a niewiem jak inne serie maja? a próbowałes na właczonym silniku kilka krotnie popompowac tym pedałem ja mysłe ze ten slownik od docisku ci przepuszcza tak sadze ale moge sie mylic ;) no i sprawdz czy ci nie cieknie przez ta dziurke na łaczeniu skrzyni z silnikiem na dole ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

shrek    1

sprawdziłem tzn odpaliłęm i "popompowałem" sprzęgło i chodzi mi juz normalnie ;) mam nadzieje ze sie juz to nie powtórzy a na wszelki wypadek spróbuje odpowietrzyc go.

slawuch a ten siłownik od docisku to zaraz za sprzegłem sie znajduję ( w pompce) ?? i jak przepuszzca tzn cieknie w tym miejscu olej ?? czy łapie powietrze ??

mariusz(ZDUN)    165

jeżeli masz problemy to albo będziesz miał mokro pod pedałem co świadczy o zurzyciu uszczelniacza dobrej jakości kosztuje 20zł ale z ówagi że lubią pękać to naprawa pompki kosztuje 100zł i masz spokój jężeli to wysprzęglik to zdejmik pokrywkę od spodu sprzęgła i zobacz czy nie jest mokrty zarówno to i to powoduje zapowietrzanie się sprzęgła koszt naprawy wysprzęglika jest więkrzy bo trzeba rozpoowić ciągnik i wymienić uszczelniacze a jeśli tuleje są porysowanew trzeba szlifować i dawać nadwymiary inaczej same uszczelniacze długo nie wytrzymają

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się