Skocz do zawartości
Dami147

GPS do ciągnika z wyykłej Nawigacji

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalc355    99

Chodzi mi o to żeby ktoś oprogramowanie, lub stronę z nim wysłał. Jeżeli dorwę to zgłoszę się do Ciebie.

thor1984    7

Podłączając się do tematu chciałbym zapytać czy nawigacja a konkretnie palmtop i Automapa dadzą wiarygodny pomiar prędkości ciągnika?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez crew19877
      witam, posiadam c328 z przednim turem, do obslugi mam dzwignie na blotniku. Chce zamontowoac z tylu wyjscie na szybkozlacze pod przyczepe sanoka. Zamieszcze kilka zdjec moze ma ktos jakis pomysl jak to zrobic u mnie. 
      czy musze kupic takie cos https://www.olx.pl/oferta/rozdzielacz-kkipra-c-330-ursus-CID757-ID31BpF.html#4d8dc4309f

• Przez wiesiek63zmc
      Witam . Moje pytanie dotyczy wytrzymałości np. rury stalowej do aluminiowej przy tych samych wymiarach średnicy i grubości ścianki.Chodzi mi o wytrzymałość na zginanie.Chcę użyć alu. do żmijki zbożowej ,ślimak pozostaje stalowy
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez slawek4020
      Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki