dziudeczek

Ceny części do Władimirca T-25A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dziudeczek    0

Nie wiedziałem do jakiego tematu to podciągnąć, więc napisałem nowy.

Proszę o nie zamykanie tego tematu, ponieważ pewnie jeszcze nie jeden raz ktoś będzie chciał się spytać o cenę interesującej go części.

Ja mam na razie 2 pytania:

1. Czy jest możliwość jeszcze kupić gdzieś oryginalną felgę do T-25A? Jaka cena? Może ktoś już wymieniał i jaka ocena ?

2. Ile kosztuje instalacja elektryczna? I czy warto kupić tą od T-25A? A może od jakiegoś innego ciągnika byłaby lepsza? Jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Może ktoś podać strony z wszystkim częściami do władka.

Potrzebuje osłony wałek pośredni do T25 to jest taki plastikowy kielich znajduje się pod podłogą z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ale burdel mają na tej stronie :[ Zwolnica w układzie zasialania. Pompa nie oryginalna do T25 tylko od ursusa. Cena połowe większa

 

fakt, zdarz sie jeszcze u nich trochę bałaganu, ale widzę sam, że się poprawiają ;)

 

 

co do części T25 to sąsiad mi powiedział, że gdzieś w Łukowie jest jakaś hurtownia i mają sklep w internecie jeszcze


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziudeczek    0

zielony33, podałeś bardzo ciekawą stronę i bardzo dużo części tam się znajduje do maszyn rolniczych takich jak potrzebuję, tylko Piotruniu25 ma racje nie ma co kupować w ciemno bo nie wiadomo co tam przyślą.

Może za jakiś czas strona będzie uaktualniona o zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony33    0

nie ma co szukać w ciemno, jeśli masz katalog części to po wpisaniu numeru z katalogu dana

część zostaje wyświetlona, oczywiście brak zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

@pooch, zgadza sie. Ja jestem z okolic Łukowa i rzeczywiscie jest taka hurtownia i jeszcze sie nie zdarzyło żebym do władka czegoś od ręki nie dostał. Ostatnio robiłem remont i mniej wiecej moge przybliżyć ceny niektórych części, np:

głowica kpl- ok 230 zł

wał korbowy- 730 oryg, około 500 rzemiosło ale tego taniego nie polecam bo ma przeciwwagi odlewane razem z reszta i jak sąsiad kupił to prawie mu przód podskakuje bo niewyważony :)

kpl pierścieni- 50 zl

rozdzielacz hydr.-300 zł

pokrywa dolna siłownika hydr.-45 zł

tłok (silnik) 50 zł wiecej niestety nie pamietam :)

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castor    0

Koper88 mógł byś podać jakieś namiary na ten sklep? Bo u mnie szykuje się kapitalny remont t25 i będzie mi potrzebny wał i dobrze by było kupić oryginalny skoro mówisz że tam mają takie części bo z tymi podróbami to już nie mogę zwłaszcza z zębatkami do skrzyni. ;[


"Możesz osiągnąć wszystko, co umysł ludzki zdoła wymyślić i w co zdoła uwierzyć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

Sklep nie ma jako takiej nazwy. Na wizytówce mam po prostu "Hurtownia części do ciągników i maszyn rolniczych", 21-400 Łuków, ul. B. Prusa8/16, tel (025) 798 74 93. Można najpierw zadzwonić i zapytać o dostępność i ceny części. Obsługa jest miła tak więc idzie się dogadać.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Panowie co do części to tak do ruska nie są drogie ale wykonanie :o:o o matko moja kupiłem ostatnio koło nawrotu rewers bo stare było zjechane i jazda przód wyskakiwała co się okazało mądrzy Rosjanie nie zrobili kanalików smarujących i zatarło na tulei rewersu ;[ ;[ A przy okazji zmieniłem podkładki rewersu ledwo ziemniaki posadziłem a tu się rewers rozjechał okazało się że podkładka zabezpieczająca ma zęby 2mm krótsze i się chadra sama odbezpiecza i jutro muszę złożyć na starych :/ także jak kupujecie gdzieś w sklepie to sprawdźcie towar. Przy okazji dokupiłem tuleję rewersu bo ta panewka z koła nawrotu została na tulei tak ją zapiekło mi wymienili bo jak się okazało na sklepie w żadnym nie było tych kanalików dopiero w domu musiałem brzeszczotem wyciąć :/


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Nie co ty oleju było stan na bank a jak się potem okazało w sklepie na żadnym kole nie było tych rowków a jak zadzwonili do tego co sprowadza to u niego też tych rowków nie było i cała partia kół z powrotem do Rosji najprawdopodobniej pojedzie chyba że sami rowki doszlifują.


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj