TOMEK0603

Case JX 60 vs Farmtrac 670 DT

Polecane posty

TOMEK0603    0

Założyłem nowy temat gdyż,biorę pod uwagę tylko Case JX 60 i Farmtrac 670 DT(innych nie znam w podobnej cenie). Który ciągnik nadaje się na główny w gospodarstwie.Miałby pracować ze wszystkim( turem, belownicą itp.) Mam zamiar wziąc któregoś z nich za około 1-2miesiące. Do tej pory chciałbym wiedzieć (z waszej strony) jakie są plusy i minusy tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

A w jakiej cenie są te dwa modele ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Wahania od 100 do 110 tyś. w następnym tygodniu pojadę i się potarguję ( może uda mi się sporo wytargować). Tylko no właśnie który wybrać? To jest mój dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Tam jest zbyt ogólnie. Ja chcę informacje tylko o tych dwóch modelach(np. jak przy turze się sprawują, jakie spalanie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

a nie lepiej wziąć jakiś używany np do 70 km np Massey Ferguson 3060 albo jakiegoś zetora np 7245 połowę ceny dasz tura dokupisz sobie jakiegoś do 20 tyś i jeszcze 30 tyś zostaje na jakieś maszyny


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arektom    0

Tomek a co myslisz o new holland cos z serii TD5030 lub TD5040 maja takie same silniki a mysle ze nh jest ladniejszy ;[ do tura sie nadaje bo jest zwrotny i ze spalaniem najgorzej nie wychodzi, wiadomo przy ciezich pracach swoje spali.a na 15ha to mysle ze sie nie przepracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Używanego ja nie chcę. Miałem C-360, MF (nie znam modelu)70KM i fotona-wszystko się psuło. A ile ten nh kosztuje(tylko 60KM lub 70KM) aby się zmieścić do 110tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Jak byś chciał jakieś konkretne info albo fotki Case'a to mogę ci podesłać bo owego posiadam. Właściwie też ci nie napisze nic nowego bo mam z nim zrobione 20mth, ale ... To tak ma: na pewno duży promień skrętu, Kubota M9540 którą mam, ma dużo mniejszy, w środku prostota, brak prędkościomierza, głośniki badziewne. Teraz jakieś plusy, jest fajny do transportu, mały, niewiele spali, do lżejszych prac będzie na pewno ok. U mnie pracuje z rozsiewaczem nawozów (850kg), beczką (3000l), opryskiwaczem (850l) i prasą zwijającą (ciekawy jestem jak będzie sobie z nią radził ;) ) Wczoraj woziłem nim obornik. Razem wyszło 20 rozrzutników. Jeździłem sobie 1 na III zakresie i nieraz nawet galancie go zdusił ten rozrzutnik. Co do wypowiedzi kolegi @arektom to jak kto woli, jeżeli wolisz niebieski kolor to bierz NH a jeśli czerwony to Case'a bo poza tym to na prawde jest to identyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Ja wolę czerwony(sprzęty przeważnie mam czerwone nawet samochód). Jak coś to wrzuć fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Jak chcesz to podaj maila to ci jakieś podeśle z wewnątrz bo na profilu mam tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

wg mnie jaki byś nie brał,niech będzie to 70-80 km ja popełnilem błąd i wziąłem 60 km i pluje se w brode.4 skiba zawsze sie przyda ;) a różnica w cenie chyba nie jest tak wielka. mój wójek jak zamawiał w styczniu farmtraca 80 4wd to kosztował ok 101 brutto i właśnie był sporo tańszy od serii dt.a może zetor proxima 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Dzisiaj byłem u dilera i proponował mi Farmtrac 80 4WD z obciążnikami 105tyś brutto a z turem(bez osprzętu)122tyś. Jak coś to będę musiał zamówić szersze ogumienie z przodu 11,2 –24. Jak myślicie dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

To ja prawie tyle samo dałem w listopadzie za 675DT i mam trochę więcej w wyposażeniu bo obciążniki przód, tył, szerokie opony przód, tył, radio, kogut nowe zegary, belkę, a za 80 4WD z tym wyposażeniem bez nowych zegarów i wom-u 1000 obr. bo w nich nie montują mogłem go mieć za 103tys. Z tego co wiem to od stycznia podrożały trochę te ciągniki. Wiesz może ile teraz kosztuje 675DT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

z obciążnikami. Jak myślisz z tą ceną 80 4WD. Jest dobra? Poszły one w górę od stycznia i dlatego taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Może i dobra cena ale kluć się ze sprzedawcą żeby Ci coś dorzucił w tych pieniądzach opony szerokie albo obciążniki na tył chociaż. Ja jeździłem bez tylnych obciążników i jest różnica jak założyłem teraz. Bierz cały możliwy zestaw obciążników bo się na pewno przydadzą. Ja muszę dokupić sobie chyba dodatkowy komplet na przód jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

100-110 tyś za jx 60, czy farmtracka 670? coś podrożały te ciągniki? Co do jx to 60ta to za słaby ciągnik masz tam ledwie 59km weź chociaż 70kę a najlepiej coś z 80-90km, jest wersja quantum, co do farmtracka, to długo zastanawiał bym się nad tym 670dt z niewodomo jakim silnikiem, farmtracka kupuje się dla perkinsa i tylko z takim silnikiem warto kupić ten ciągnik, wybierając z tych 2 to famrtrac z perkinsem ma jeden z najlepszych silników na świecie ( wytrzymały ekonomiczny) i dużo polskich podzespołów jak sprężarka kabina i dużo innych bzdetów, co też jest dużą zaletą, bo do takiego case za byle duperel będziesz bulił tysiącami a do farmtracka za grosze kupisz, farmtrac nie ma modeli 70km na szybkiej skrzyni i tu jest problem, najlepszy ciągnik od farmtracka to 685dt ale cena wyższa, a napisałeś że nie znasz innych w tej cenie, jest jeszcze lamborghini r2 :) ale aktualnej ceny też nie znam ciągnik porównywalny z case jx 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Ale ta cena z obciążnikami z przodu i tyłu.@Ferdek07 chyba będę brał Farmtrac 80 4WD. Ma 73,5KM. A cena to jak wcześniej podałem 105tyś. brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Zamówiłem u innego dilera Farmtrac 675 DT z obciążnikami,kogutem z turem(bez osprzętu)Metal-Fach udźwig 1300kg z amortyzatorem za 120tyś brutto. Rocznik 2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj