Polecane posty

MichalKa    0

Witajcie!

ostatnio w moim NH wyszła taka dziwna rzecz, że ciągnik po zatrzymaniu i przełączeniu na luz nie chce jechać, po przestawieniu dżojstika wyświetlacz pokazuje N5 jak przełączę na przód F5 a tył R5 ale traktor nie rusza się z miejsca, dodatkowo nie ma żadnej reakcji gdy próbuje wbić bieg na wyższy bądź niższy, macie pojęcie co to może być?

dzięki za pomoc i odpowiedzi z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonek56    0

Siema widze ze tez masz tą padline ja ze swoim to mam tekie cyrki ze glowa boli zawsze cos i zawsze przed robota jak ostatnio chcialem cofnac to biegu nie wrzucal same przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

witam no to masz problem ale zawsze do rozwiazania podaje moj adres falko77@tiscali.it mam 10 letnie doswiadczenie na tych traktoracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

siema widac nie zabardzo udzielana jest pomoc odnosnie tych modeli dzis moge was zaprosic na 

 

strone fb Mappatori Supporto Team gdzie rozwiazujemy problemy online 

 

pozdrawiam MST 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piterekk45
      Witam wszystkich czy byłaby dobra dusza i podesłała numer do fachowca który naprawia ciągniki nh serii 8340 rok 92 ???? Otóż nabyłem taki model i wyskoczył mi błąd e11 podczas jazdy i rozłączyło jazdę. Albo może ktoś miał podobny przypadek i mógłby mnie odpłatnie naprowadzić gdzie leży przyczyna (wiem co oznacza ten błąd zbyt niskie napięcie na potencjometr ) ogólnie wolałbym zawieźć i się do tego nie dotykać 
    • Przez mateusz1903
      Witam wszystkich. Pytanie moje brzmi czy warto kupić new Hollanda TG285 i czy są to dobre ciągniki. Wiem że silnik to cummins 8.3l więc na tej jednostce się raczej nie zawiodę skrzynia powerschift 18+4 więc też dobre z tego co wiem, ktoś jescze może coś dołożyć doradzić?
    • Przez Rendi19
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem new hollanda t8040 i mam problem z podświetleniem zegarów w prawym słupku. Otóż kiedy ciągnik nie ma zapalonego żadnego światła podświetlenie działa, ale jak zapale światła mijania bądź lampy robocze całe podświetlenie gasnie a kontrolki przygasają. Co może być problemem? 
    • Przez macko25
      chciałbym się dowiedzieć opinie o tym ciagniku tej serii czy warto kupować jaka tu jest skrzynia i jakie spalanie?
    • Przez Mariuszkrakv
      Witam serdecznie. 
       
      Dziś po. Odpaleniu na ekranie wyskoczył błąd 'armrest falut' oraz potencjometr podnosnika przestał działać, przez co można podnieść ramiona tylko z poziomu blotnikow. Przed zjazdem nie było problemu z używaniem podnosnika. Czy ktoś ma pomysł co może mu delegać? 
       
      *bezpieczniki i ciągłość przewodow sprawdziłem w miarę możliwości 
      *na diagnostyce w opcjach, po wybraniu arm, mam błąd 69
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj