Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

MichalKa    0

Witajcie!

ostatnio w moim NH wyszła taka dziwna rzecz, że ciągnik po zatrzymaniu i przełączeniu na luz nie chce jechać, po przestawieniu dżojstika wyświetlacz pokazuje N5 jak przełączę na przód F5 a tył R5 ale traktor nie rusza się z miejsca, dodatkowo nie ma żadnej reakcji gdy próbuje wbić bieg na wyższy bądź niższy, macie pojęcie co to może być?

dzięki za pomoc i odpowiedzi z góry

bizonek56    0

Siema widze ze tez masz tą padline ja ze swoim to mam tekie cyrki ze glowa boli zawsze cos i zawsze przed robota jak ostatnio chcialem cofnac to biegu nie wrzucal same przygody

falko77    0

witam no to masz problem ale zawsze do rozwiazania podaje moj adres falko77@tiscali.it mam 10 letnie doswiadczenie na tych traktoracz

Wiadomość z agroFakt.pl

falko77    0

siema widac nie zabardzo udzielana jest pomoc odnosnie tych modeli dzis moge was zaprosic na 

strone fb Mappatori Supporto Team gdzie rozwiazujemy problemy online 

pozdrawiam MST 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bizonek56
      Witam mam pytanie przy NH nie pokazuje mi prędkości jazdy raz pokazuje 7 nie raz 14 a potem 0,8 nie rozumiem a jadę co najmniej 40
    • Przez grzesiek0782
      Interesuje mnie jakie mają silniki, skrzynie, inne parametry np: udźwig. W jakich latach były produkowane. Jeśli ktoś takie użytkuje to z jakim sprzętem towarzyszącym i jak jest z awaryjnością?