News
dukat2009

Olej do wspomagania układu kierowniczego

Polecane posty

dukat2009    6

Jaki olej zalac do wspomagania układu kierowniczego fendt 612?

Olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może być taki?

I ile oleju potrzeba?

PALAX    30

Co do ilosci to Ci nie podpowiem, ale według mnie ten olej hydramot może być do układu hydraulicznego. Jednak jak masz odzielny układ kierowniczy od hydraulicznego proponował bym jakiś olej typu HL46 lub z fuchsa AGRIFARM HYDRATEC HVI 46 jednak to drogi olej jest.

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

rafal4610    88

ja mam wspomaganie na orbitrolu i było napisane żeby lać olej taki jak do skrzyni automatycznej ale nie pamiętam nazwy

Wiadomość z agroFakt.pl

kosti68    17

Wlewasz HD 20W-20 o specyfikacji MIL-L-2104C....i nic innego.

Do @PALAX, ciekaw jestem czemu zalecasz mu olej typu HVI???? Mysle ze udzielisz mi sensownej odpowiedzi na to pytanie.

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

dukat2009    6

Dzieki za odpowiedz na pytanie ale czy olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może zalac bo mam taki?

kosti68    17

Olej o ktorym piszesz jest olejem uniwersalnym uzywanym zarowno w przekladniach, hydraulice jak i do silnikow. Wlac go mozesz ale lepiej byloby postarac sie o 20W-20, to jest wlasnie olej uzywany do skrzyn automatycznych...tak jak juz pisales.

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof81
      Witam
      Kupiłem niedawno Fendta 615 LSa z 93 roku. Mam problem ze sprzegłem Turbomatik, tak jakby za mocno trzymało. Gdy wrzuce wysoki bieg, lub nacisne hamulec to  sprzęgło nie popuszcza tylko ciągnik gaśnie.
      Kontrolka od sprzęgła gaśnie prawidłowo w okolicach 1500 obrotów.  Poza tym że sprzęgło za mocno ciagnie reszta jest ok. Jak jest zimny to coś jakby stukało w okolicach sprzęgła, ale jak sie rozgrzeje to jest ok Może jest za duzo oleju w turbomacie? Bo jakby było za mało to by nie ciagnął. Albo jest wlany za gesty olej? Czy miał ktos takie cos w swoim fendtcie?
    • Przez farmerosZpola
      witam mam ciągnik rolniczy marki fendt 612 lsa . we wnętrzu po prawej stronie jest sterownik niestety nie umiem dodać na forum zdjęcia ale proszę o wytłumaczenia funkcji sterownika. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Marecki2922
      VVitam , panovvie podpovviedzcie czy vv 612 jest jakieś pneumatyczne vvspomaganie bo u mnie strasznie ciężko vvcisnąć sprzęgło a przy pedale od sprzęgła jest zavvór povvietrza ale nie ma żadnego siłovvnika 
    • Przez ciachosky
      Cześć
      Nie mam w swoim egzemplarzu zaczepu polowego, a jest mi potrzebny szukam już od dłuższego czasu w związku z czym mam prośbę, może znajdzie się ktoś na forum kto będzie w stanie mi pomóc i ma albo wie kto ma na sprzedaż zaczep polowy do fendt'a 615 LSA tylko zwracam uwagę, że potrzebuję całego bo w moim egzemplarzu nie ma nic, ani tej płyty przykręcanej do korpusu, ani tej dolnej listwy/szyny (nie wiem jak fachowo to nazwać). Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś coś by miał proszę o kontakt. 
      Wstawiam zdjęcia typów zaczepów, które mnie interesują (powinny do mojego pasować). Zdjęcia są poglądowe i nie roszczę do nich żadnych praw autorskich.

Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj