Skocz do zawartości
frix

Jakimi ciągnikami rosiewacie nawozy?

Polecane posty

Davido    28

Ursus C 360 i Brzeg mx Premium 850, plus nadstawka do 1200 na około 25 ha. ;)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ursus przechodzi na emeryturę, a jego miejsce zajmuje JD 5080M B)

Edytowano przez Davido

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

NH TD5010, JD 5720 oraz Bogballe DZ- Trend i UG RCW.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

Do zeszłego roku c330m i rozsiewacz typu lejek marki nordagri.

W tym roku zaczynamy z MTZ 952.3 + Kverneland Exacta 700L choć do żniw liczę że zrobi się nadstawki ze sklejki tak żeby 2 big bagi wchodziły. Jak to będzie działać to jeszcze nie wiem.

Kuba87    5

Marcin mały jasiek nie poradziłby sobie z RCW przy rozsiewie pierwszej dawki?-Bo rozumiem, że wtedy właśnie zapinasz 8130?

macursus    111

Teraz bedzie siał Ursus-em C-360-3P z siewnikiem Unia Brzeg 700 kg. A wczesniej to tym samym siewnikiem siałem C-330, ale 3P jest szybsze i bedziemy siac na 3 a nie jak w 30-sce na 4, i odrazu pola bedzie ubywac :)

Ferdek07    62

c 330 i nowiuteńki plastikowy lejek Abra, cudowny zestaw i o dziwo nic nie leci nawóz na ciągnik, tylko trochę dolny zaczep przypruszony,

janusz20    105

c-360-3p + stary dobry metalowy lej. a cz komuś w tych nowych plastikowych lejach nie zdarzyły sie jakies usterki? typu pęknięcie leja. bo mój szwaqgier jak jechał z pełną plastikową siewką to po wjechaniu w bruzde... szarpneło i cały nawóz wraz z lejem znalazł sie na ziemi ;)

tomek73    186

Ja w tamtym roku pożyczyłem ZAU-1800 teściowi i rozsiewał 385 i nie było żadnych problemów.Ja MTZ82 to miałem problem z podniesieniem,to podniosłem ciśnienie i trochę ramie mi się wygięło.

A teraz to 1224 z obciążeniem z 1614 ale raz jak przejeżdżałem przez rzekę i ostro do góry to przód podniusł się chyba z metr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się