Zaloguj się, aby obserwować  
jarekmalina

Massey Ferguson 5445

Polecane posty

jarekmalina    5

Witam

 

Mam możliwość kupienia MF 5445 z 2004 roku. Wersja bogata, jak to bywa w MF :) Liczba motogodzin ok 2500

Cena 95 000 zł

 

Dodam że mam gospodarstwo 22 ha + 7ha dzierżawy. Ciągniki jakie posiadam to Ursus C-330 i Ursus 4514 (chodzi w turze). Mam wątpliwości czy opłaca mi się go kupować, dlatego proszę o opinie..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale skąd mamy wiedziec czy Ci się to będzie opłacać???przecież nikt nie zna Twojego gosp.mam podobnego MF i już mi wymagani urosły, teraz szukał bym czegoś z co najmniej 4 biegami pod obciążeniem.niska ta cena, dlaczego go ktos sprzedaje??? był brany na SPO???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Rok produkcji wskazuje że najprawdopodobniej tak pewnie komus tez wymagania urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

Jeśli chodzi o gospodarstwo to oprócz ziemi mam 20 loch i odchowuję prosiaki od nich i częściowo dokupuje, także ok 500 sztuk rocznie sprzedaję.

Ciągnik został sprowadzony z zza granicy na handel, także pewnie macie racje z tymi wymaganiami.. pioter, a jak Ci się sprawuje ten MF? Awarii poważniejszych nie miałeś?

 

tu macie go w całej okazałości

http://allegro.pl/item968123805_massey_ferguson_5445_mf_johm_deere_fendt_case.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

no cena jak cena ale liczba godzin jest moim zdaniem za niska:)

 

ja bym obstawial conajmniej 5tys, podstawa to sprawdzenie skrzyni, zobacz czy nie szarpie,


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

Jak ma tyle MTG to powinien jeszcze by na orginalnym ogumieniu


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mój jest z tego samego roku i ma 1260mth :)

 

wyposażenie to on ma liche rewers mech, fotel też, tłumik w masce, przez to cena niska.

 

w swoim wiekszych awarii nie miałem...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

mniejsze w każdym ciągniku sie zdarzają :) w przyszłym tygodniu dokładnie przyjrzę sie temu MF i sprawdzę czemu jest taki tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a mniejsze były na tyle małe, że ich nie pamiętam ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj