Gumis32

Fendt 312 Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz1987    61

Lusterka to się składa. Jeden obciążnik jest z 2005 roku o wadze 300kg, dwa z grudnia zeszłego roku o wadze 500kg

A co do tematu znam osobę, która ma 312 ale bez Vario i robi na warzywkach i nie narzeka


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Szczerze to nie wiem, bo nie orientuję się w tych ciągnikach. Tylko jak rozmawiamy to że 312 to 312 tamto, ma jeszcze 820 Vario


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt    0

To juz wiekszy pojazd i jak mu sie sprawuje ??

 

A ile dałes za swoja Valtre bo teraz sa nawet droszsze od fendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Powiem tak, po tym jak My kupiliśmy dwie Valtry T182 to powiedział, że sobie Fenda 800 dokupi, żeby równowaga w środowisku była, więc musi być z niego zadowolony. Duży to zasuwa przy ciężkiej robocie, pług podorywkowy i przedsiewny oraz agregaty aktywne i głębosze.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt    0

I jak sobie radzi ta duza valtra i jak ze spalniem bo one nie pala tak duzo podobno.J jezeli moge wiedziec ile daliscie za valtre bo w tamtym roku jak bylismy sie zapytac to cena z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ceny nie podam bo znajomy zna mój nick i zaraz cała wieś będzie wiedział ;) Cena była z kosmosu to fakt. Do tej pory to tylko w transporcie robi przy wożeniu materiałów budowlanych, dodatkowo jest na dotarciu więc spalanie to się jeszcze zobaczy znajomego NH o mocy 165KM na dotarciu pali więcej.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt    0

A nie wiesz czasami jak sie rozpoznaja jaka jest opona szeroka w cm jak jest taki rozmiar 540/70/r34

To nie czasmi opona nie ma szerkosci 54 cm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Więc jaki model Valtry ma około 120KM i ile wynosie cena orientacyjna tego ciągnika??

 

A Fendt 311 Vario działa bez zarzutów czy są problemy z nim??


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

A nie wiesz czasami jak sie rozpoznaja jaka jest opona szeroka w cm jak jest taki rozmiar 540/70/r34

To nie czasmi opona nie ma szerkosci 54 cm ??

540/70/r34

 

540 to szerokość opony wyrażona w milimetrach

70 - jest to profil opony, wyrażony w %. Wysokość boku opony w tym przypadku stanowi 70% jej szerokości, czyli 378 mmm.

R - opona radialna

34 - średnica felgi wyrażona w calach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki model Valtry ma około 120KM i ile wynosie cena orientacyjna tego ciągnika??

Valtra N111e ok.122km.Gdzieś na forum czytałem że z turem ok.77000euro+vat.Tylko teraz ile tur wynosi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

tur stoll 15 stoi 7200 euro netto, sama rama


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Sorry koledzy-mały OT-nie zaczynają już was powoli śmieszyć takie ceny jak powyżej ?-7200 E netto za kawałek blachy i parę siłowniczków :

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Mój odnośnik

To tak parę linków na szybkiego-wiem że używane-ale często kompletny etc.-przypominam to jest cena dla "biednych Niemców" -dla nas bogatych można podyktować inne ceny-Polak zapłaci bo ma PROW biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Mam pytanie co do Fendta 311 Vario chodzi mi o to czy części zamienne w razie usterki są łatwo dostępny i czy są stosunkowo tanie z porównaniem do innych ciągików i w jakiej cenie są filtr oleje do silnika i skrzyni , i jeśli ktoś by sie orientował ile wchodzi oleju do silnika i skrzyni do 311 V ??? proszę o odpowiedź


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A może znasz ceny filtrów czy jakichś podzespołów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

musiałbym fakture znaleźć, wiem że pierwszy przegląd na 50godz kosztował około 2,4tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Czy wymieniali Ci filtr Vario i olej w przednim moście? Z tego co wiem to kolega do Agrofarma zapłacił 1500 za samą wymianę oleju w silniku bez przedniej osi i skrzyni biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kamil-a mógłbyś znaleźć tą fakturę- i ewentualnie owe koszty umieścić w temacie o tym traktującym (gdzieś tu jest biggrin.gif )-ale też wydaje mi się to drogawo-chyba że był zmieniany olej w skrzyni ? (no ale chyba to niemożliwe po 50 mth).

@Rogeryk-już tu gdzieś pisałem ze ten kolega to chyba na głowę upadł biggrin.gif - no chyba że do silnika idzie jakieś 100 l oleju (no a może przy okazji mu napędowy w baku zmienili biggrin.gif )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Orientujecie się może ile może kosztować śruba rzymska do fendta 311 Vario. I jakie są ceny filtrów i olejów do tych ciągników również ile kosztuje zaczep tylny ustawny ???


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fed334
      Witam!
      podczas rozłączenia przedniego napędu, występuje szarpnięcie, rzucenie przednimi kołami w ciągniku.
      Także podczas hamowania, kiedy po zakończeniu hamowania i puszczeniu pedału hamulca(wtedy rozłącza się przedni napęd automatycznie) występuje szarpnięcie.
      załączenie napędu wygląda bez zarzutów.
      Co może być przyczyną?
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem


    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez LukaszBONQ
      witam,
      mam fendta 312 vario 900 mth, tydzień temu po dłuższej przerwie podpięty został do beczki i okzazało się że pod obciążeniem nie ma mocy oraz dymi tak że wczorajsza chmura nad Łodzią to pikuś... Ja nie chcialem sam kopać, wiedzy też zbytnio nie mam i autoryzowanego mechnika zaprosiłem z Lipin. Jako przyczynę awarii zawór recyrkulacji spalin wykluczył, zdemontował turbosprężarkę - oddalem do sprawdzenia i okazalo się że ok. Potem wykręcił wstryski (to jest comon rail), dziś okazało się że też nie są przyczyną awarii. No i widzę że facet już nie wie gdzie szukać, a traktor potrzebny... Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? Może jakieś sugestie? Z góry dziękuję
    • Przez F1traktors
      Witam.Mam w planach kupienie Fendta 312. Do tego przyjdzie również stoll fz30.Mamy u korbanka napisane za 63 tyś Euro z tuzem i obciążnikiem 870kg. Powiedzieli też że mają również z amortyzowaną ośką.Pytanie czy jak bym nie wziął będe żałował czy wydusić ostatnie grosze i kupić amortyzowaną oś bez załowania??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj