Skocz do zawartości
Konrad2277

Metal-Fach i Ursus 3512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

samczyk1991    82
Proszę, jak widać nieźle dostaje po d... , jak będziesz powoli zbijał to da radę ,ale pytanie powinno brzmieć ile tak on wytrzyma, moim zdaniem niedługo.Ten silnik jest łatwo zakatować :)

Mechanik17    0

C-360 3p radzi sobie z prasa rolująca ale ciężko ma dobijać więc i w tym przypadku będzie podobnie bedzie radzic sobie jakos ale nie wiadomo jak długo:D chodzi mi o 120: )

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro30    10

Mam tą prase i raz z ciekawości zaczepiłem ją do mf 255 na sianokiszonce,szkoda ciągnika.Ciężko ma przy dobijaniu.Kolega prasował takim zestawem tylko sezon i ciągnik niewytrzymał,robił kapitalny.

emillo1212    15

U mnie 60tka chodzi z Welger rp12s i ma ciężko przy dobijaniu, jak jest mało do prasowania to można się pobawić, ale jak na większy areał to nie warto, szkoda ciągnika.

czarek6    1

ja posiadam ursusa C-360 i belarke Krone 125 beluje ja już 5 lat i do tej pory nie miałem problemów ale przy kiszonce jest obciażenie i po prostu robie mniejsze bele na maxa to nabijam tylko słome

no i na podmokłościach możesz sie zakopac bo to duża belarka ja już nie raz siedziałem na nie swoich polach jak u kogoś robiłem

za mała moc

za lekki

za ciezka belarka

jak bedziesz wolno jeżdził to słabo nalija przynajmniej u mnie

ciagnik ma dobry moment

raczej odradzam

to jest dobre

farmer25    0

Sam osobiście pracowałem dokładnie takim sprzętem przez trzy sezony i nie miał lekko bo robił ponad 1000 beli rocznie .Fakt przy dobijaniu miał trochę ciężko ale dawał radę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość