Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????