dark34

160 -200 KM tylko z jakiej stajni

Polecane posty

timasz    55

Ja na twoim miejscu zadzwoniłbym do Mirtrans Płoskinia- diler Case poprosił o wycene pumy cvx (lub steyera)160-170 z przednim tuz i wom nawet z 170 powinieneś sie wyrobic w tej kasie a ciagnik z Boostem ma 218 km- ten diler ma najnizsze ceny w kraju  no i cvx to juz skrzynia bezstopniowa czyli inna kultura jazdy i super komfort. Jesli interesuje cie  skrzynia z półbiegami to napewno maja pumę multicontroller lub odpowiednik Steyera i cena bedzie nizsza niz 300 tys netto. Wiec łap za telefon i dzwon do nich

Z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

No to kurcze tylko z nimi sie kontaktowac pomarudzic i wynegocjowac super cene w lutym sprzedali pume 170 cvx z przednim tuz za 295 netto i 2 przeglady gratis, a pme145 multicontroller z oska amortyzowana, kabina amortyz, przedni wom i tuz 2 przeglady gratic za 260 netto. Moze i serwis nie jest rewelacyjny ale ceny juz sa bardzo konkretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefek12    0

Połączone

 

Zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy tak 160-180 km na 60 hektarów tak do 85000 tys zł ale nie wiem jaki. myślałem tak nad zetor 16245 ale nie wiem czy są dobre polec cie jakieś ciągniki. Ziemia jest dosyć ciężka dwoma 60-tkami ciągne 2 skiby pług bo mam gline.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Ja proponuje case 7110, 7120 i 7210 lub nh tm 165 również wytrzymałe ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

myślę ze 16245 taki z roku1999 2000 fajny wybór ciężki mocny prosty w obsłudze w tych nowszych rocznikach to fajna półokrągła plastikową maska dobrze wyciszenia kabina i to są wersje eksportowe więc często mają szybką skrzynię do 40km/h się rozpedzaja części stosunkowo tańsze niż do zachodnich


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefek12    0

A Kirowiec K700?? dobre są fakt dużo palą ale ja potrzebuje moc

 

Edytowano przez Stefek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagus97    41

Może Renault? w takiej cenie znajdziesz bardzo zadbaną a fakt faktem silnik Fendta nie do zdarcia :) sam mam 125 konną i jak narazie sobie chwale :P 5 pługi kverneland 14cali spokojnie ciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam chciałbym zakupić traktor nowy 160-190 km. Tylko że jest w piz@@ ich i nie wiem który wybrać.

Zastanawiam się nad New Hollandem bo mam tc 5.80 od nich i sprawuje się bardzo dobrze. Albo Case bo case mx 135 musi mieć silniejszego kolegę bo planuje kupić siewnik a Farmer-10244 :( jeżdzi w transporcie i opryskiwacz ( Zaskakująco dobrze mu to idzie z dużym skrętem) Chcialbym wydać gdzieś 200 tysięcy max 340 

Wymagania

-musi być dostępnośc części nie jak w farmerze (Argentyna  ;[ )

- Niezawodny jak mx135 

- Klima :D

- musi być dobry 

- Jak najtańsza ;)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Do niedawna Valtra T z przekładnią Hitech była bardzo dobra.

W miarę prosta skrzynia bez żadnych udziwnień tylko nie wiem czy nadal jest w sprzedaży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

220 tysięcy może wiecęj ale na cenach się nie znam i słyszałem dużo dobrzego o same silver 190 jakoś tak...

napisz najpierw masz kasy, bo jak chcesz porzadny statek to ja polecam fendta z serii 8xx,

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

A może Crystal Orion 190? Powinny mieć dobrą dostępność części (montują je pod Sieradzem), szybką skrzynię (50 km/h), klimę i niezawodność (robią na Sisu, ZF i Bosch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanowię się nad orionem :) a inynych propozycji nie ma :P i czy orion często sie psuje bo po farmerze nie chce takiej kolejnej maszyny która nie nadaje się do prac do których silnik jest przystosowany :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś coś jeszcze poleci ?  :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Valtra T na przekładni HiTech.

Bardzo solidna skrzynia (Konstrukcja z lat 90),silnik umieszczony nad przednią osią dla lepszego wyważenia i uciagu (Niestety odbyło się to kosztem zwrotnośći).

Do tego te ciągniki są w miarę tanie jeśli chodzi o używki.

 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-traktor-valtra-t-170-pneumatyka-CID757-IDgLDdx.html#4054b4ff5a;promoted

 

http://olx.pl/oferta/valtra-t-151-CID757-IDfKuMB.html#4054b4ff5a

 

Jedyne narzekania jakie o nich słyszałem to w pewnych latach (Nie pamiętam jakich) montowali w nich wadliwe chłodncie które pękały także na chłodncie musiałbyś zwrócić większą uwagę bo mogą być jakieś spawane albo klejone.Często awarie działy się jeszcze na gwarancji więc jak ciągnik ma już parę tyś przebiegu i chłodnica jest dobra to powinien mieć już nową chłodnice pozbawioną wady.

 

 


Jeszcze bardzo ciekawe są ciągniki McCormick.

Są mało znane przez co są tanie bo ludzie się ich boją a tak na prawdę to jest to samo co Case tyle że na Perkinsie tylko nie pamiętam dokładnie które to modele są tym samym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Mccormick mtx sa odpowiednikami case mx roznia silnikami i wnetrzem troche no i z biegiem czasu dodali pare bajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejWM    0

Witam, poszukuję używanego ciągnika do uprawy o mocy od 160km do 180km w cenie do +-80 000zł. Zastanawia mnie czy warto rozglądać się za zachodnimi ciągnikami Case. Chwilowo mam na oku Zetora 18345 ZTS. Liczę na Wasze wsparcie.

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Milian
      Witajcie,
      Szukam osób z województwa wielkopolskiego - najlepiej rolników 
      Kogoś, kto podzieli się swoją wiedzą na tematy rolnicze, a przede wszystkim osoby, z którą sympatycznie i wesoło będzie można spędzić czas wolny (także pesymiści i smutasy nie są zbytnio mile widziani ).
      Jest tutaj ktoś taki? Jeżeli tak, proszę o podanie powiatu i paru informacji o sobie.
       
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Stoję przed wyborem wyposażenia do obory oraz ruszt dla krów mlecznych.
      1)Ogólnie jakieś opinie o rusztach danych firm?  Oglądałem ruszta firmy lokenberg i państwo bardzo chwalili je chociaż nie pytałem o cenę to podobno nie są tanie ale krowy na nich bez problemu okazywały ruje i komfortowo się poruszały. Mam nadzieję że poznam opinie o rusztach innych firm oraz czy krowy bez problemu się obskakują bo podobno przy niektórych jest problem.
      2)Szukam również rozwiązania na poidła, otóż lepsze jest zamontować podgrzewane z elektryką przy poidle czy np. wymuszony obieg i grzałkę wpiętą w instalacje?
      3) Kurtyny oglądałem z arntjena taka jakby plandeka zwijana oraz z poliwęglanu chyba z jfc i tu bardziej podchodzą mi te z poliwęglanu bo jednak więcej światła przepuszczają
      4) Ogrzewanie na hale . Podłogówka czy lepiej nagrzewnica?
      5) Mieszadło do gnojowicy i tu jestem zielony. Lepiej na stałe czy np takie zawieszane do ciągnika. Nie orientuję się w ogóle w cenach tego typu urządzeń. Szambo ok 500m3 taka S slalom
      Na razie to tyle, chyba że coś mi się przypomni. Fajnie by było jakby ktoś podał swoje spostrzeżenia w temacie oraz różnych producentów danego sprzętu który się sprawdza i nie ma z nim problemu
    • Przez Wojtek026
      Jakiej szerokości posiadacie kosiarki dyskowe z jakimi ciągnikami i jak to się sprawdza czy dla kosiarki 2,8m na zawieszeniu bocznym musi być bardzo równa łąka, czy im szersza kosiarka tym gorsza jakość koszenia, czy szersze szybciej się uszkadza czy zużywa rama i jej elementy w sensie om szersza tym łatwiej połamać i czy z taką np. 2,8m ciężko w transporcie czy mocno wystaje ponad ciągnik i na druty trzeba uważać? ogólnie czy warto pchać się w 2,1m do ciągnika 80km?
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-nowa-alka-210-unia-famarol-samasz-260-CID757-IDmdVXy.html#95144b6ed4;promoted co o tej alce sądzicie
      cena netto niby nawet z gwarancją
    • Przez Arasowsky
      Witam. Zakupiłem sobie władimirca T25A2 i chciałem co nie co poprawić. Problem jest z hamulcami, ponieważ hamuje tylko na prawe koło. Ciagnik staje w miejscu, natomiast lewe koło nie zostawia śladu. Czy to normalne? Nie mam także dźwigni blokady mechanizmu różnicowego. Czy to może być tym spowodowane? 
    • Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj