Polecane posty

Ferdek07    75
Nie piłeś chyba "ruskiej benzyny" Pszenicznaja. Nawet najwięksi kozacy czasami wymiękają, tego nieda się pić , nie jednemu się cofneło (chyba wiecie o co chodzi) :P

:D Piło się pszeniczną he he, najpierw poszedł medof a następne były 2 pszeniczne na 2gi dzień z kumplem robiliśmy hydraulikę i co chwilę przycinał coś szlifierką, to że po 3 razy mierzył rury a jak miał ucinać zapominał ile było normalnie pranie mózgu, jak po prochach , a najśmieszniejsze że co chwile kumpel pyta się czy dobrze widzę i co to za wódka była bo on coraz gorzej widzi jak przez mgłę i taki już nie nażarty wydygany że coś mu się dzieje bo widzi przez mgłę, co się okazało jak przecinał szlifierką kurz opadał mu na okulary :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja lubie czysta delux krupnik no i finladie .

masakra jest jak sie nie ma dnia do picia i wodke sie miesza ze spirytusem kolege nawet raz pogotowie zabralo bo przytomnosc tracil <_< :P ale on zawsze glowe ma slaba

i teraz mam tak glupio ze pije pije pije nic a jak tylko wstane od stolu to nagle taka banie mam czasami ze mozna sie posikac ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

U nas pijemy obojetnie warunki polowe czy domowe. Finlandia, Bols, Żołądkowa, absolwent i to wszystko będzie. Starucha fujjj :P

 

A zagryzamy hmm zależy jak warunki domowe śledzik, ogór, popija się zwykle cola byle nie z bezdomkki tęczowa... Bo wtedy świat naprawde kolorowy się robi

 

A jeżeli warunki polowe (czyt w samochodzie na tylnym siedzeniu i bagażniku) No to nei zagryzamy iw takich warunkach skutki są gorsze, częstrze występowanie cofki <_< Zagryzamy przeważnie West silver


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Pomyślcie o wódce która ma 50% a wchodzi jak woda, bo jest trzykrotnie destylowana i dziesięć razy filtrowana i po kilku kolejkach zbyt szybkich jest odlot i zgon

 

Nazywa się: Smirnoff Blue Label kosztuje ok 100zł za litr i ciężko ją dostać w Polsce w USA jest tańsza od zwykłej czerwonej 40%

 

jak pić to coś porządnego a nie Krupnik i się ma po niej 2 dni problemy z przyjściem do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

kto dwa dni dochodzi do siebie po piciu to nie powinien pic <_<

ja jak naprawde przesadze to najwyzej do poludnia mnie meczy ale jak jest robota to woda minerfalna i w pole jade

a i krupnik nie jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

2 razy piłem i nigdy więcej krupnik z rana na ćwiczeniach z niemca to ani zdania nie mogłem w całości powiedzieć a szedłem o 6 spać wstawałem za pól godziny. Na wytrzymałości to mi takie stale wychodziły że hoho nowe i mega wytrzymałe a to proste zadania były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

to moze na podrobiona trafiles bo takie tez sie trafiaja najwiecej w cyzstej de lux czasami 1 flasyka pijesz ok a 2 to smierdzi ze masakra a smakuje jak spiryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jakbym mial 2 dni dochodzic do siebie i nie kumac nic na cwiczeniach to chyba wolalbym jednak nie pic.

 

preferuje starogardzka, mam to gdzies ile razy jest filtrowana i jakie mikroczastki zawiera, wazne ze kosztuje w sklepie 18,50 do tego orzeszki aro i sok i za 25 ziko wieczor udany :lol:

2 sprawa, ze nikt do starogarda mi sie nie podlacza :D

 

w domu pija sie krupnik i nikt nigdy turbokaca po nim nie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Jak pije to tylko okazyjnie. Finlandia , Sobieski , Czasem Tadek. Ale w swieta zabardzo porzadziłem wiec teraz przez długi czas nie moge patrzec na vodke ( do sylwestra) :D


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja to co podadzą(tylko okazyjnie wesela 18-stki itp) ale strasznie zawsze po tym raz jechałem prasować na kacu miałem problem z zapięciem maszyny ale później jaj ręką doją na kaca najlepsza praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

A do drinków to najlepiej nadaje sie sok porzeczkowy ;)


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil385    1

Żubrówka czysta, żołądkowa deluxe, a popijam sokiem porzeczkowym lub żurawinowy a jak chce się szybko upić to piwem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Brrr... a mnie odzuciło od wódki na 18 siostry ;) od maja tego roku nie wypiłem ani kieliszka czystej wódki . A jak teraz powącham gwinta to mnie zaczyna trząść ;)

 

Panowie - ratunku !!! :P

 

 

 

P.S. jakie macie sposoby, żeby tak szybko alkohol nie zaczął działac na organizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

bez przesady z treningiem moj pierwszy kieliszek 18 lat temu nie byl zbyt dobry i po tylu latach tez nie czuje jakiejs kolosalnej roznicy jak mam dzien to wchodzi jak woda innym razem jak nie wchodzi po prostu nie pije albo przezucam sie na piwo i nie pije zadnch alkoholi kolorowych oprocz zolodkowej Na zdrowie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Moj sąsiad tak trenuje juz przeszło 10 lat - efekt jest taki ,że go bierze z nienacka ale szybko puszcza ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dla mnie najlepsza Żołądkowa ta o złotym zabarwieniu, wódka kombajnistów jak to mówię z pewnych przyczyn :)

A jeśli chodzi o czyste to Bols, 1906, Luksusowa... To różnie. Żubrówki chyba jeszcze długi czas nie tknę, po tym jak popchnięty ciekawością i głupotą 2 lata temu ,,nieco'' przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj