Polecane posty

arek676    18

żubrówka z trawka + sok z jabłek + zielony ogórek - sprobujcie milo smakuje - oczywiscie wszystko w musztardowie (szklanka taka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3

Najlepszy trunek to....cytrynówka domowej roboty wg mojego kumpla....wchodzi gładko ale ma swoją moc... a najlepsze jest to że nie występują po niej żadne efekty uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Krupnik, Krupnik Miodowy trochę za słodki, Sobieski, a inne marki okazyjnie, i dobrym bimberkiem nie pogardzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Orientuje się ktoś jakie wódki są teraz naprawdę polskie?(Nie wykupione przez francuzów albo kogoś innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Kolego wyżej nie wiem jakie Polskie jeszcze zostały kiedyś preferowałem luksusową w kwadratowej butelce ale potem się popsuła ale księżycówka najlepsza choć głowa nie boli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Wczoraj piłem Luksusową i nie była zła,w smaku różni się od zbożowych ale ciężko powiedzieć czy jest lepsza czy gorsza.

Nie jestem pewny ale chyba Polmos Białystok też jest polski a co do Bielska to Żytnia jest super :D

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Luksusowa miała ciężkie dni ale trochę się poprawiła. To gorzałka dla tych co lubią bardziej ostry smak.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Koledzy ja pracowałem w gorzelni kilka lat temu na warszawę i lublin więc bimberek jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja ostatnio przerzuciłem się na bimberek i to jest to.

Szwagierka bratu na święta kupiła pod choinkę książkę nalewek i win. w biedronce. I tak zafascynował się że od 2 lat tylko o tym gada i robi, a ostatnio doszedł bimber. Naprawdę idzie tego wypić, nic się nie dzieje, a robi różne smaki i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Ja preferuje ziemniaczane wódki Luksusowa i Palace,zbożowe są trochę za mało wyraziste.

A co w polskich gorzelniach robi się z kukurydzy?

Tyle tego skupują a w sklepach i marketach jakoś nie widziałem polskiego alkoholu z kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiol    2

Ja ostatnio przerzuciłem się na bimberek i to jest to.

Szwagierka bratu na święta kupiła pod choinkę książkę nalewek i win. w biedronce. I tak zafascynował się że od 2 lat tylko o tym gada i robi, a ostatnio doszedł bimber. Naprawdę idzie tego wypić, nic się nie dzieje, a robi różne smaki i kolory.

dobrze że Kamasutry nie dostał...

studiowaliby we dwoje....

a tak... i rodzinę poczęstuje ;- ))

 

 

 

wódka i zasady kupowania .. nie podważam kompetencji znajomego barmana ze względu na brak ... własnych ;-)

nie kupujemy wódki w biedrze- najczęściej jest to Polmos - wschodnia granica

wszystko co zostanie złapane- przemyt- ląduje w Polmosie - do produkcji i siuuupa na półki sklepowe

 

żeby 6 dorosłych osób nie powaliło jednej sztuki 0,75.....

 

jeśli już to Zielona Góra

 

 

ewentualnie- kupić książkę ; ))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Bimber ( przynajmniej znajomego) wypity w większej ilości do tego wódka albo o zgrozo kilka piw i 2 dni strach za kierownicę siadać :wacko: trzyma jak w termosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Szanowni forumowicze, poszukuje wódki na wesele. Nie chcę żeby była bardzo droga, ale też najtańszej nie wezmę. Co możecie mi doradzić? Chcę się zaopatrzyć przed nowym rokiem i podniesieniem akcyzy. Proszę o porady.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szukaj promocji w marketach, ja dzwoniłem kiedyś do hurtowni to dali mi cenę 22zł za wódkę która w tesco w promocji kosztowała 21zł, oczywiście musisz spróbować zanim kupisz większą ilość czy nie lipna partia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Byłem w jednej hurtowni to dali mi bardzo dobrą cenę na Soplice. 17.08 zł.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Ja myślę że lepiej jest kupić w markecie,mniejsze ryzyko albo nawet zerowe że będzie podrobiona.

Krupnik w marketach jest chyba po 17-18 zł i wszyscy moi znajomi się nim zachwycają,dla mnie jest trochę zbyt łagodny.

W Carrefourze kupowałem niedawno Luksusową 0.5L za 18-19zł.

Edytowano przez Rafal122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

A ja Ci kolego Master powiem, miałem swoje wesele w zeszłym roku, na 210 osób. Wesele było BEZALKOHOLOWE. Do dziś nasi goście nie mogą wyjść z podziwu, że wszystko się udało :-D Wybór nasz wspólny. Mieliśmy wodzirejów którzy szarpnęli w kilku momentach gośćmi, i do 6 rano była potańcówa :-P

(A ci z rodziny, którzy powiedzieli że będą tylko do 24:00 bo bez wódki, byli do 3:00-4:00 rano;-) ).

Nie było rozczarowania, każdemu mówiliśmy przy zapraszaniu, na co się piszą.

 

A tak na marginesie, mój braciak kupował wódkę w Makro, to już drugie chrzciny wyprawił i jeszcze zostało.

Jak się dogadasz z hurtownią, to jak ci zostanie coś nieruszonego (całe kartony) to będziesz mógł zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kolego kiedyś projektowałem rozbudowę małej gorzelni. Rozmawiałem z technologiem produkcji na temat tych wyrobów które idą do zwykłych hurtowni i do marketów. Mówił, że wódka w marketach to jest wytwarzana ze spirytusu "drugiej kategorii", trochę inna technologia itd... A butelka taka sama tylko drobnym druczkiem napisane "wyprodukowano dla..."


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

Szanowni forumowicze, poszukuje wódki na wesele. Nie chcę żeby była bardzo droga, ale też najtańszej nie wezmę. Co możecie mi doradzić? Chcę się zaopatrzyć przed nowym rokiem i podniesieniem akcyzy. Proszę o porady.

polecam wyborową.w makro kupisz po 21 zl za 0.5 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

panowie "wóda ryje banie" diabelski płyn ;) trzeba ograniczac...

 

...albo i nie zaczynać z nią przygody ^^ .

 

Mam ojca alkocholika ;[ to trochę wiem co mówię i unikam vodki jak diabeł święconej wody.

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj