Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TumeK    9

ee tam ja dzis w pracy sie opilem i to najlepsze na legalu szef stawial ja pije przewaznie Vodke i red bull.. od pol roku takk,, i zyje

lukasz7604    72

A ja nie piję nic. Jak widzę sąsiada który zaskakuje co dwa tygodnie na dwa tygodnie to mi go szkoda.Chodzi jak w hipnozie, a jak ma 5zł i akurat idzie do sklepu to żeby UFO wylądowało to się nie zatrzyma.

Wiadomość z agroFakt.pl

wodzu    0
ja pije przewaznie Vodke i red bull.. od pol roku takk,, i zyje

też tak lobię.. ;) tylko nie radzę tabletek energetycznych rozpuszczać w wódce, bo to już nie jest do wypicia ;) oraz zwykłych mieszać z kolorowymi.. potem niektórzy ciężko wyglądają następnego dnia.. :)

wodzu    0

browar dobry, ale nie na każdą okazje ;) Polecam setkę wódki z setką martini, potem na raz sobie to walnąć i niektórym się już impreza na tym skończy ;)

trollu    0

browar jest dobry w barze z kumplami,podczas naprawiania malucha (po wódzie ciężko śruby sie odkręca ;) ) itp.jeżeli chodzi o wódke to wyborowa jest super.najczęściej pije jednak krakowską.na melanż z kumplami idealna.raz kumpel od babki z gór przywiózł śliwowice.to jest moc ;)

TumeK    9

mi wczoraj po wielkim boju barmanka dala Piwa troche vodki i cole wszystko w jednym kuflu nawet dobre

Stasek    0

ja preferuje luksusową i może jeszcze od czasu do czasu gorzką żołądkową bo finlandia to już typowe burżujstwo ;)

benek79    13

Ja pije wszystko co postawia!!!

Sam kupuje Smirnofa,Maximusa,Finlandie,Bolsa.

Rafal180    2

jak pisałem powyrzej mi tam każda smakuje :) .ale lubie z kolegami sobie wypić coś z górnej półki ;) Wyborowa :) .znajomu był w Szwecji i opowiadał ze tam w sklepach to najlepsza wódka to WYBOROWA zawsze na najwyższej półce :) i najdroższa :) ,

PS. chociarz w tym jestesmy dobrzy ;):):)

sabek27    1

Ja pierwsze 3 kelony bez przepity a potem co idzie sok czy nie sok wszystko tylko nie gazowane. A ja z kuplami preferujemy w Apsolwnt Zielony lub czerwony

Soplica

Miodowa

I tak pozatym to tyle

corrado    217
w celach leczniczych oczywiście?? ;)

Oczywiści ;) zreszta ta kupna nie zawsze mi podchodzi dwa kielonki wypije a cały dzień choruję :)

benek79    13

Bimberek jest ok tylko ze mi sie zawsze odbija na drugi dzien a wodeczka nie ;)

Belarusik    1

Przeważnie w gardło idzie Luksusowa i Żoładkowa popita wszytsko oprucz gazowanego i kubusia,zagrycha to zależy gdzie się pije ale przeważają ogóry :D

samczyk1991    82

Nie piłeś chyba "ruskiej benzyny" Pszenicznaja. Nawet najwięksi kozacy czasami wymiękają, tego nieda się pić , nie jednemu się cofneło (chyba wiecie o co chodzi) :D

Avendrion    39

Wódka made in garaż u kumpla :D to jest coś, najpierw pijesz jak wodę a jak sieknie to leżysz i nie wstaniesz :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się