Polecane posty

trollu    0

browar jest dobry w barze z kumplami,podczas naprawiania malucha (po wódzie ciężko śruby sie odkręca ;) ) itp.jeżeli chodzi o wódke to wyborowa jest super.najczęściej pije jednak krakowską.na melanż z kumplami idealna.raz kumpel od babki z gór przywiózł śliwowice.to jest moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6
Ale przyznajcie że nie ma jak to bimberek ;)

Przyznaje :):)

ps. kolega pędzi? ;)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

mi wczoraj po wielkim boju barmanka dala Piwa troche vodki i cole wszystko w jednym kuflu nawet dobre


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A ja sie w piątek zasmakowałem w Absolucie cytrynowym ;) miodzio po prostu ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

ja preferuje luksusową i może jeszcze od czasu do czasu gorzką żołądkową bo finlandia to już typowe burżujstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja pije wszystko co postawia!!!

Sam kupuje Smirnofa,Maximusa,Finlandie,Bolsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

jak pisałem powyrzej mi tam każda smakuje :) .ale lubie z kolegami sobie wypić coś z górnej półki ;) Wyborowa :) .znajomu był w Szwecji i opowiadał ze tam w sklepach to najlepsza wódka to WYBOROWA zawsze na najwyższej półce :) i najdroższa :) ,

 

PS. chociarz w tym jestesmy dobrzy ;):):)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
Przyznaje ;):)

ps. kolega pędzi? :)

 

Tak dla własnych potrzep ;)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja pierwsze 3 kelony bez przepity a potem co idzie sok czy nie sok wszystko tylko nie gazowane. A ja z kuplami preferujemy w Apsolwnt Zielony lub czerwony

Soplica

Miodowa

I tak pozatym to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
w celach leczniczych oczywiście?? ;)

 

Oczywiści ;) zreszta ta kupna nie zawsze mi podchodzi dwa kielonki wypije a cały dzień choruję :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Bimberek jest ok tylko ze mi sie zawsze odbija na drugi dzien a wodeczka nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Przeważnie w gardło idzie Luksusowa i Żoładkowa popita wszytsko oprucz gazowanego i kubusia,zagrycha to zależy gdzie się pije ale przeważają ogóry :D


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

Finlandia (tylko zurawinowa), Pan tadeusz- to co kupuje,

 

A pije wszszystko co polewają :D


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Nie piłeś chyba "ruskiej benzyny" Pszenicznaja. Nawet najwięksi kozacy czasami wymiękają, tego nieda się pić , nie jednemu się cofneło (chyba wiecie o co chodzi) :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Wódka made in garaż u kumpla :D to jest coś, najpierw pijesz jak wodę a jak sieknie to leżysz i nie wstaniesz :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

najlepiej mi smakuje

bols maximus finlandja i soplica a pozatym bimberek też nie jest zły :):D:) :) w celach leczniczych ocywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja tam jeszcze niedobrej wódki nie piłem :D Jak to mój kumpel powiada "wszystko oprócz smoły, byle sponiewierało" :)

Ja tam z orginałów preferuje finlandie, tadka, żołądkową gorzką deluxe. Ale jak dla mnie to najlepsza jest sobie dorabiana. Najpierw kumpel robił potem sam zaczołem robić i niema lapszej, pół na pół spyryt z napojem gazowanym bądź niegazowanym. Różne smaki już były próbowane, pomarańczowy, cytrynowy, grejfrutowy, winogrono itp Jeszcze nigdy nikt u nas po tym nie 'zdychał' a z orginałami to różnie bywało :) Co by niebyło to jak dlamnie to musi być schłodzone.

Czasem nawet się dorabia na poczekaniu i zaraz pije :)

Przepitke to obojętnie co, może być sok, jakiś napój, herbata itp Przegrycha to też co jest kanapki, czipsy, pizza itp. Ale na sucho też sie pije nieraz i się żyje. Najgorzej na dysce jak koledzy sobie żarty zrobią i raz poleją wóde i na popitke też wóde.

Żeby nie było, jakimś alkoholikiem nie jestm co to pije po rowach czy pod sklepem tylko tak "przy okazji" po robocie czy coś, nigdy w trakcie. Najlepiej sie pije na weselach i różnego typu takich imprezach bo można wiadro wódy wypić i jest się trzeźwym na koniec.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

ja t o tylko samogon ostatnio robi sie coraz lepszy hehehlata doswiadczen i zimne piwko w lodowce trza miec


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

ja to ostatnio samogone wale, głowa po niej nie boli na drugi dzień,

a do ulubionych wódeczek należą Maximus, Bols, Pan Tadek, Gorzka Żołądkowa Dełux

na popite to co jest najczęściej Cola , zagryski może i nie być

a co to są te "wściekłe psy" bo pierwsze słysze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

Dziwne że przez pół roku jak tu jestem nie widziałem tego tematu :D

Z wódek smakowych to Finlandia żurawinowa, złota gorzka, czasem żubrówka, z czystych to raczej uznane, bols, czysta de luxe itp. Każda najlepiej schłodzona aż szron będzie na butelce :P

 

 

Nie piłeś chyba "ruskiej benzyny" Pszenicznaja. Nawet najwięksi kozacy czasami wymiękają, tego nieda się pić , nie jednemu się cofneło (chyba wiecie o co chodzi) :D

 

W akademiku jakoś na mecie taką dostałem, bo na imprezce się skończyła dobra :D Z rozpędu poszło z pół 0,7l butelki, reszta chyba z tydzień się po lodówce przewracała zanim zanim opróżniliśmy. Nigdy więcej pszenicznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj