Zaloguj się, aby obserwować  
kris14

Valtra S-series

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    266

Czy ma ktoś taki ciągnik?

Jak się sprawuje?

Jeśli nikt takiego nie ma to niech pisze to co wie na ich temat :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mój sąsiad ma trochę więcej ziemi i chce sobie kupić jakiś ciągnik 250kM (najbardziej interesuje go Valtra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

to ile ma ziemi ze potrzebuje taki duzy ciagnik jaka ma hodowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Pewnie koło 400ha


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi    0

Na 400 ha wystarczy Valtra T 160.Na S to by mosial miec przynajmniej okolo 1000 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Obecnie ma 250ha ale ma zamiar powiększyć do 380ha i chce za wczasu porozglądać się za jakimś ciągnikiem.

Hodowli to on nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

On jest konserwatystą- całą ziemię co ma to na zimę orze, nie stosuje uprawy uproszczonej bo nie jest do niej przekonany.

To może byłoby lepiej kupić dwa mniejsze ciągniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

wy mowicie ze na 400 to 160km a u nas koles ma okolo 130ha i kupil nowe nh 80km, 120km i najwiekszy cos okolo 230km ale on tylko warzywa i mysle ze to za duzo sprzetu a inny ma 80ha i kupil mf-a 175km tez nowy


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

to zależy kogo na co stać a u mnie na 90ha to130km ciągnik zaledwie 400mth zrobil to z tego wynika że i tak jeszcze jest za duży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Ja na moje 50ha to bym kupił Valtre T140 bo nie mam zamiaru połowy życia na polu spędzić (ale to chyba trochę OFF Topic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U mnie to by 20mtg przepracował rocznie.

Piszę w imieniu sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Że tak sie zapytam... ma ktoś fotki tego ciągnika może ? :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi    0

Ja mam ponad 500ha na krorych rowniez uprawiam warzywa, na ktorych w zupelnosci Valtra T 190 daje sobie rade.Szczeze mowiac to bym nia obrobil jeszcze okolo 500ha.A tak to pol sezonu stoi niewykorzystana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YoshimurA    0

W naszym gospodarstwie pracuje S 280.Mamy ja dwa lata prawie.Mielismy 2 awarie padł komputer sterujacy silnikem i sprzeło.A pozatym jest super,duza moc,swietna hydraulika duza i przestronna kabina.Mogła by mniej palic ale to szczegół <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truck    0
e jest na AF apełno na strtonie Valtry ;)

Lukas zapomniałeś dodać strony

www.valtra.com :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maweric82    0

to czy ciągnik jest wykorzystany to zależy tylko od tego jakie się mu zajęcie znajduje, mój tat ma 40 ha a mamy dwa ciągniki po 120 km i i dwa małe 80 i 70 koni i te dwa duże robią rocznie ok 2000 godzin nie zciemniam a te małe ok 1000, a minowicie mamy endta 412 Vario i JD 6420 premium, to co mają zrobić w polu to zrobią a poza sezonem jeżdzą w transporcie i wożą materiały na budowy dróg i chodników taki drogi sprzęt nie może stać a te pozostałe dwa to Mtz 82 też jeżdze nim na usługi i np orza nim albo agregatuje no i ostatni to Ursus 4514 jeżdzi przy beczkowozie i wożimy nim ścieki do oczyszczalni ( beczka 6000 tyś ) i nawet sobie radzi z tym a pali przy tym niewiele, mamy zamiar zmienić teeraz tego MTZ-ta na JD 6430 remium własnie zamówiłem i czekamy aż go przywiozą ,w w polu to ciągniki no ile mogą zrobić w roku na takim dużym gospodarstwie z 500 mtg no gór 1000 mtg to wszystko, wysyłajcie ciągniki w transport da się na tym lepiej zarobić niż na polu , a o do tej Valtry S to chyle czoła niezła zabawka wogóle waltry są bardzo dobrymi ciągnikami, szczególnie maja wtrzymałe i żywotne silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

Kris zapytaj w Żydowie bo oni mają od 2 lat.


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeśli ktoś interesuje się serią S to mam takiego newsa...

Za ok. 2 tygodnie ma być zaprezentowany nowy model serii S :lol:

Więcej nie moge pisać :D Poczekacie, zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
    • Przez cslukasz
      Mam problem z ciągnikiem znajomego. Otóż w tamtym roku dwa razy przetarły się kable od przedniego TUR'a i wyleciał cały olej. Ostatnim razem przetarły się z prawej strony i zdążył zjechać z pola na podwórko (ok 100m), poprzednim razem wyleciało tyle oleju że skrzynia nie działała. Teraz problem taki że w garażu zanim zaczeliśmy wymieniac przewody, tylni podnośnik podnosił baaaardzo powoli (około 2 minut by podnósł do samej góry, gaz mało daje) pomyślałem że mało oleju więc bierzemy się do roboty, po wymianie przewodów podnośnik nadal bardzo powoli idzie do góry. Cała reszta hydrauliki działa wzorowo razem z wywrotem. Ale zauważyłem że jak ustawi się podnośnik w pozycji by podnosił i użyje się dzwigni od tura w którym kolwiek kierunku to ponosnik idzie jak szalony do góry, ale pod obciążeniem i tak słabo, na pusto w góre idzie. Przewody są na odpowienim miejscu więc to odpada. Średnica przewodów też odpowiednia. Przy podnoszeniu podnośnika przyciskiem na konsoli (recznie) zapala się dioda pod książką, a czasami miga. Pomóżcie, i czy obędzie się bez komputera ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj