Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez warzywnik
      Witam . 

Czy ktoś widział coś takiego jak siewnik punktowy do warzyw , ze swoim silnikiem ? 

Ostatnie znalazłem na olx .
      Piszą że są włoskiej marki WIZARD . 

Co o tym sądzicie ? 
    • Przez wojtekb333
      Witam
      Pisze do was abyście pomogli dokonać mi wyboru. Chce zmienić siewnik do kukurydzy i interesuje mnie 4 rzędowy pneumatyczny. Zastanawiam się nad dwoma gaspardo i ozdoken. Gaspardo jest z 2014 roku zasial niby 120 ha wszystko na talerzu, komputer, nawóz 1000 L cena 46 tyś brutto. Natomiast druga opcja to siewnik firmy ozdoken nowy ta sama opcja za 50 tyś brutto. Teraz trzeba podjąć decyzję czy lepiej lepsza marka A używany czy gorsza A nowy ?
      Dodam, ze ja obsiewam tak 50ha rocznie

Liczę na pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez kondziu123
      Witam, planuję zakup siewnika do kukurydzy i mam dylemat jaki wybrać. Zastanawiam się nad pneumatyczny monosem albo gasparo jednak wiadomo jak to bywa z używanymi maszynami. Dlatego rozważam również możliwość zakupu zwykłego siewnika mechanicznego z podsiewaczem (prawdopodobnie meprozet),i powiem szczerze mam dylemat bo nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o siewniki do qq dodam że używany siewnik byłby raczej 6 rządowy. Jakie są wasze opinie w tym temacie? Z góry dzięki za wszelkie sugestie
    • Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez Ursus11
      Mamy problem z siewnikiem do kukurydzy Omega. Problem polega na tym że siewnik sieje nie równomiernie to znaczy że nieraz sieje dobrze a za kawałek wcale nie sieje. Chodzi mi o poszczególne sekcje, ciśnienie jest utrzymywane na jednakowym poziomie. Jeśli ktoś by mi mógł pomóc w ustaleniu przyczyn i wyeliminowaniu ich to był bym wdzięczny.
      Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.