Skocz do zawartości
Seb@

Piwo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzysztof81    170

Jeszcze jest piwo z Namysłowa, które nie należy do żadnego koncernu i robi dobry trunek. Co się tyczy piw ekonomicznych to czego się spodziewać w zawartości jeżeli butelka kosztuje w promocji 1,78(żubr). Tylko policzyć samą wodę plus koszty transportu i podatek to prawie tyle wychodzi. Co do piwa z puszki to problemem jest szczelne zamknięcie bez dostępu powietrza na etapie nakładania i dociskania wieczka. W butelce tego nie ma i dlatego puszkowane ma taki metaliczny posmak, którego przyczyną jest odrobinę powietrza obecna w puszce.

bratrolnika    1891

@bratrolnika Ale Van Pur to nie zagraniczny koncern ;)

poważnie? Nazwa nie polska, to strzelalem ze i firma z zachodu. A do kogo należy van pur?

wilhelm    401

Też tak myślałem przez całe lata, w sumie to nie tak dawno natknąłem się na wzmiankę o tym koncernie, i okazało się że to typowo polska spółka założona bodajże w latach 90.

Wiadomość z agroFakt.pl

Meg5    354

@Meg5 właśnie chmiel, a raczej jego śladowe ilości, są bolączką piw koncernowych.

Jak na etykiecie w składzie chmielu nie ma ,to śmie twierdzić ,że i śladowe  jego ilości w owym piwie nie występują . Parę lat wstecz ,poszła plotka ,a może i nie plotka ,że tanie piwa zamiast chmielu w składzie zawierają coś innego . Co to takiego ....kto ciekawy znajdzie w google ? ;)

Jeszcze jest piwo z Namysłowa, które nie należy do żadnego koncernu i robi dobry trunek. 

Tak ,ten browar ma parę niezłych piw ,choćby Złoty Denar Chmielowy  ;)

Uziu92    1411

browar kormoran robi dobre piwa fortuna, namysłow tez niczego sobie no i perła w butelce spoko :D

iron    398

kótwa a ja mam uczulenie na jęczmień i jak pije niektóre piwa to kicham po nich jak poj...ny. ogólnie nie rusze piwa w puszcze chyba ze ktoś stawia, n
Namysłów był dobry ale się trochę już popsuł , ostatnio okocim kupuję, a pił z was ktoś piwo Bojan Toporek. ?

mikcom20    22

Jak na etykiecie w składzie chmielu nie ma ,to śmie twierdzić ,że i śladowe jego ilości w owym piwie nie występują . Parę lat wstecz ,poszła plotka ,a może i nie plotka ,że tanie piwa zamiast chmielu w składzie zawierają coś innego . Co to takiego ....kto ciekawy znajdzie w google ? ;)

Tak ,ten browar ma parę niezłych piw ,choćby Złoty Denar Chmielowy ;)

żółć wołowa

wilhelm    401

@iron To pozostają Tobie jedynie waizeny (pszeniczne), skoro masz uczulenie na jęczmień ;) Odnośnie piw z Bojanowa, to widziałem nie raz na sklepowej półce, ale jak narazie to nie piłem. Może trzeba będzie spróbować w końcu Toporka, albo Strażackie :)

Sean    292

Ja też za piwem generalnie nie szaleję    :P za to piwo poza mną świata nie widzi.     :P   :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patrichossoo75614
      Witam serdecznie,
      mam sprawe, ktora jest z jednej strony smieszna  a z drugiej bardzo irytuje . Od prawie 25 lat pracuje u siebie na gospodarstwie i nigdy nie mialem tak dziwacznych problemow jak teraz . Mowiac krotko mamy jedna droge taka polna ktora prowadzi do dwoch dzialek do mojego i takiego sasiada bo w sumie to dalszy kuzyn ale powiedzmy sasiad . I ta cala sprawa wyglada tak ze zaparkowal sobie autem na tej drodze a ja musialem sie przecisnac zetorem z przyczepa no i byloby fajnie gdyby sie nie zeslizgnela z koleiny i nie przerysowala dosc ostro obu drzwi nie mowiac o tym jak ciezko bylo ja przestawic zeby dalej nic nie uszkodzila . w dzien dzisiejszy sprawe w sumie takie pytanie czy musze zaplacic czy to jakos z polisy mojej by poszlo na naprawe autka zglosilem do firmy helpfind.pl bo on kiedys tam zglaszal na trasie jak mu autko skasowali czy cos to i ja tez tam sie spytalem . Ale powiedzcie mi jak to wyglada ? Ja mam to ubezpieczenie oc i on tez ale czy to pojdzie z polisy zeby mogl naprawic te oba drzwi czy sprawy nie da sie tak zalatwic i musimy sie sami dogadac ? droga dodam ze nasza polna a nie publiczna i nie utwardzona tylko sama ziemia i glina . Moze pisac mam do innego prawnika albo co zeby to zalatwic z tej polisy , nie wiem jak to rozwiazac
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR