Seb@

Piwo

Polecane posty

camael    0

Absolutnie każde ,aby dorze w dekiel waliło. Mój faworyt to żubr bo po nim się fajnie "buczy". Wojak też nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Będę wyjątkowy. Argus, Argus Argus. Tani dobry, mocny (7.2%) :D Za jedyne 2.50 Ale jak częstuja to żadnym nie pogardze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ostatnio zasmakował mi Brewer Strong i nawet stawiam je na pierwszym miejscu. Wyrazisty smak, lekki gaz i %. Naprawdę trzeba spróbować i cenowo też zaskakuje.

 

Niezłe jest też Śląskie miałem porównanie do Harnasia, to Harnaś jak woda w porównaniu do Śląskiego. Zimny Lech też dobry.

 

Żubr coś zszedł na psy i już go nie chce znać.

 

Kolega był przed wakacjami w południowych niemczech dw robocie to do kolacji tam zawsze podają piwo, to mówił że te nasze piwa w Polsce to nawet nie przypominają tamtych piw co on pił.

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

co sie stało z piwoszami DĘBOWEGO?????

 

Jesteśmy, stawiaj kratę a przyjadę :P

 

Ja tankuje wszystko w zależności od funduszu operacyjnego, ale najczęściej;

-Dębowe

-Wojak 6% i 9%

-Specjal

 

No niestety bardzo rzadko bo do najbliższego sklepu "netto" mam ponad 50km, tankuje piwo POKER 7,2 % za niecałe 2zł chyba 1.80zł jak dobrze pamiętam. Bardzo mi smakuje i jest tanie normalnie piwo ideał ale tak daleko :( :( :(


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Warka i wojak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Żuber, tatra, tatra mocna. Ogólnie to piwo moja 6-letnia cura pije a ja tylko w przerwie gdy czekam na drugą flache.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Piwo "Żywe" kto słyszał, kto wie w jakich sieciach sklepów można je dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fazi18    0

Ja jak pije to :

Nr.1 Żubr

Nr.2 Tyskie

Nr.3 Warka Strong

Nr.4 Lech Czerwony (Mocny)

Nr.5 Dębowe Mocne

Nr.6 Żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Perła Chmielowa, Żubr, Łomża miodowa i raz na jakiś czas kupuję sobie piwo regionalne np. Lubuskie, Piwo Żywe albo inne podobne wynalazki ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Żywe jest dobre to prawda,@piotr w tesco jest


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

lech,żubr,tatra,warka ewentualnie jakieś inne mniej znane piwo tak dla odmiany :P pił ktoś z was piwo faxe? ja mialem okazje skosztowac 1L 10% całkiem dobre, czuć ze 10% jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKYR6    0

Ja lubię TYSKIE :) ale tak jak w chłodne okres to sobie dodaje odrobinę cukru do kufla i zalewam piwem i chwilka na kaloryfer i bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj