Seb@

Piwo

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dai mi swoie gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Ja to Volt i Żubr ale akurat teraz pisze i pije Calsberga :D


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ja najbardziej lubie piwo Keniger z Biedronki :) ewentualnie jak mam nadwyżke w budzecie to biore VIPa ale to już jest szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

Głównie żywiec,lech, kasztelan, łomża export, specjal, warka, harnaś, żubr

 

Latem najlepiej mi smakuje schłodzone Karmi zwykłe badź kawowe


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja to heineken najlepiej 0.6 ale jak jade na pole to przewaznie 4 0.5 :)

a tak okazjonalnie to nie pogrdzę redsem, desperadosem, żywcem, Karmi(oczywiście classik) tyskie i każde innne z tej wyzszej półki :D bo jak pic to już coś dobrego... taka mam zasadę i do mocniejszych procentów tez to się tyczy..

ale tak na prawdę to jestm zwolennikiem tylko heinekena..:) ja dla mnie latem i schłodone to tak wchodzi łdnie ,ze musze uważać aby butelka sie nie wessała... :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Tyskie ponad wszystkie :P

Oczywiście ja to za młody jestem żeby pić alkohol:P a sami wiecie jak to jest raz się coś wypije a raz nie :P


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej Warka, Lech i Tyskie.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Jeszcze czasy gdy istniały dyskoteki w górkach klimontowskich, czy akademik... miało się te do 20 lat brakowało kasy to chlało się krzepkie :lol: z dwa lata prostego nie piłem, ostatnio piliśmy z kumplami tak dla kurażu po jednym na łeb, jabłuszko sandomierskie, b.dobre i tylko 4.20 :rolleyes: ale to było z 2 lata temu, ale po co mam kupować bełty jak w spiżarni odbywa się produkcja win i bimbrów na wlasny użytek.... którą musze chować przed ojcem bo opróżnia wszystko :lol:

a wracając do tematu : warka , warka i moze czasem perła, a ostatnio posmakował mi żywiec :rolleyes:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

EEE najlepsze weszła teraz piwo Kasztelan ale niepasteryzowane miód ``Jak kto mleko``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

każde piwo nie robione na bezie spirytusu, perła export najlepsza:)


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj