Seb@

Piwo

Polecane posty

pimper21    61

Piast Wrocławski B)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

dlamnie jak sie chce pić to biore jakie jest na stanie w sklepie :) (oczywiscie niebiore zadnych tanich za 1,60 itp. z biedronki browarów ;) ) ale jak juz mam wybór to wspieram mój regionalny browar jakim jest PERŁA Chmielowa, Mocna bądź Export z Lublina- najbardziej mi smakuje

 

i do tego jest jeszcze dobry KASZTELAN niepasteryzowany


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

ja wspieram lokalny rynek i jako ze jestm z lubelskiego to głownie perła ;)

ale tyskiem lechem i tatra nie pogardze :)


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARQ    0

Ja piję piwo własnej produkcji. Ogólnie po przeczytaniu artykułu zniechęciłem się do piwa 3 największych producentów piwa w Polsce, tj. Kompania, Grupa żywiec, Carlsberg. A oto artykuł: piwo.

Jak ktoś próbował piwa domowej roboty (podobne jest w minibrowarach restauracyjnych) to wie jak smakuje prawdziwe piwo, a nie jakiś sik typu lech czy tyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja całe wakacje piłem Perłę Chmielową, tanie(2,20), w butelce i lepsze od większości piw z dużych browarów. Mam nadzieje, że się nie popsuje z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Ciechan miodowy i Warmiak ;)


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj w realu kupiłem noteckie niskopasteryzowane i jest ok,poluje teraz na świeże z Amberu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Piwa, które najlepiej mi smakują to:

1) HARNAŚ, :)

2) ŻUBR, ;)

3) LEŻAJSK :rolleyes:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja pije głownie Tyskie, warka czaerwona Ostatnio zamkowe, zamkowe mocne na wakacjach tylko Tatra a Lech to zalezy z kim pije bo pewna grupa kolegow zbyt zachwala to piwo i mi obrzydza (uwazaja ze im drozsze tym lepsze) wiec ja na przokor biore tansze ;)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

tyskie ponad wszystkie :)

prawda ;) kasztelan też jest niezły, podobny w smaku do tyskiego, żywiec ale tylko latem i chłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Wczoraj w realu kupiłem noteckie niskopasteryzowane i jest ok,poluje teraz na świeże z Amberu

moze z mojego zborza

 

 

  :huh:

 

tak czy tak dęba nikt nie obali a nawet zubr sie pod nim zatrzyma :huh:(ale coś mało chętnych jest na dębowe :ochyba za mocno kopie :huh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

 Ja też uwielbiam Dębowe, dobre piwo w dobrej cenie., a to że klepie to prawda, po 5 łamie, w wakacje się zaliczyło parę zgonów po Dębakach   :huh:

 

Ostatnio z powodu skromnego funduszu operacyjnego zaczeliśmy z kumplami tankować wojaki, myślałem ,że to będzie tani sik ale bardzo mi posmakowało, ale i tak żadnym nie pogardzę nawet VIP'em z biedy   :huh:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja ewentualnie zubr ciarki mnie przechodza jak pomysle o lechu czy tyskim.. nooo i oczywista naszego noteckiego nikt nie pogardzi i polskiego (korbolki) znaczy sie w mojej okolicy :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj