Seb@

Piwo

Polecane posty

grzesio31    4

zielony redds jest pyszny!!

w ogole piwa smakowe pije bardzo duzo osob tylko wstydza sie do tego przyznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Ukraińskie piwo nazywa się jak dobrze czytam CHMIELNE 1 litr za 3 zł ale ma niezłego kopa , dobry też jest UBOT :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
zielony redds jest pyszny!!

w ogole piwa smakowe pije bardzo duzo osob tylko wstydza sie do tego przyznac...

NIe żebym się czepiał,ale redds'a to moja mama pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja tak jak g_eorge ŁOMŻA jak mniej kasy to Złoty Kur a jak bieda to DUCK ale mało kiedy pije piwo wole świżą wódeczke:)


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

jesli sa juz takie tematy o alkocholu to moze zrobmy jeszcze temat o papierosach i...moze wiecie o co chodzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja pijam żubra, moze być jeszcze Lech


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

No no widzę ze sie temat dobrze rozwija bo w końcu każdy sobie piwko do czasu do czasu wypije. Nawet jest to polecane ale z umiarem. :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Jeszcze raz ja.Chciałbym się spytać czy któryś forumowiczów zna przepis na domowej roboty biwo?Wiem że takowe istnieje. :D Jeśli tak to prosiłbvym o przepis -z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziele    0

różnie zależy gdzie się jest :)ale najczęściej kasztelan i lech no i tyskie nasze polskie-najlepsze w butelce


pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Właśnie chlapnęłem sobie puszkę Tatry prosto z lodówki i też dobre :D


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tony    0

Przez parę lat tylko lech, ale od niedawna szukam nowych inspiracji i teraz okocim mocne, bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Właśnie chlapnęłem sobie puszkę Tatry prosto z lodówki i też dobre :D

I ja też sobie ze szwagrem chlapnąłem właśnie puszkę...tyle,że sześciolitrową :D-Stella Artois to się nazywało i bardzo zacne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
I ja też sobie ze szwagrem chlapnąłem właśnie puszkę...tyle,że sześciolitrową :D-Stella Artois to się nazywało i bardzo zacne było
Dziś była robota to poszła zgrzewka :D

cholera zapasy sie kończą :angry:


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Ostatnio posmakował mi Heineken delikatny smak niezbyt mocno gazowany, wcześniej to Tatra, Warka Strong,Tyskie żadziej Żubr.

Nic nie zastąpi w letnim upale zimnej buteleczki piwka. :D

Gorąco polecam choć nie namawiam.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67
różnie zależy gdzie się jest :)ale najczęściej kasztelan i lech no i tyskie nasze polskie-najlepsze w butelce

 

 

co do polskości to większośc piw obojętnie jak się nazywają to i tak są rozlewane w Polsce, więc prawie każde piwo jest polskie tak jak Tyskie jest tyskie i rozlewane w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Piwo to moje paliwo :D Przewaznie zubr, tyskie ,lech i niekiedy taka "oranżadka" reds


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Normalnie zrobiłem w domu ankiete i wyszło :

1. Żywiec

2. Tyskie

3. Lech

4. Warka

5. Zubr - to już jest szajs i boli po nim bańka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
5. Zubr - to już jest szajs i boli po nim bańka.

nie zaden szajs a dobre piwko :)

a bańka to cie chyba bolała jak zes wypił całą skrzynke naraz to sie nie dziw...przeciez piwem sie nie mozna tak nawalić...bez przesady.

jak wypijesz duzo to po kazdym boli. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie no żubry dobre są. Wypiłem cztery i jeszcze conieco kontaktowałem hehehe :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Pisze w kolejności jakie najbardziej lubie:Lech premium,Heineken,Calsberg,Redds zielony,Żubr,Żywiec itd :D

I prosze mi się nie śmiać z Redds'a bo jest mocniejsze niż np. Książ a w smaku Redds jest poprostu zajebi**y :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj