Seb@

Piwo

Polecane posty

pioter    46

kilka tygodni temu znalazłem w jednym z marketów Lublelską Perłę i od tego czasu innego piwa nie piję... :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@pioter

Najtańsze? :)

 

Mi wszystko smakuje w ciepły dzień :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Najbardziej podchodzi mi Lech i Strong(oczywiście butelka) ale niedawno w Cepie zobaczyłem piwo Lubuskie i kupiłem je poprostu zaje*iste piwko.


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
kilka tygodni temu znalazłem w jednym z marketów Lublelską Perłę i od tego czasu innego piwa nie piję... :D

no ba no w końcu to lubelska perełka :) a ja tylko i wyłącznie LECH !!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Popieram, ze Perła bardzo dobre piwo, ale znalazłem ją tylko w jednym markecie w okolicy niestety, więc kupić ja nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Szukałem jej w Żabce ale nie pamiętam czy jest bo kupowałem flaszkę na wieczór, miałem iść do kumpla ale spotkałem go bo też był w żabce po wiadomo co no i szybciej niż przewidywałem się do niego udałem. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Czarnkowskie Ciemne Eire i Rogenbier produkcji mojego kuzyna - super sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

KASZTELAN z beczki ( nie z clubowego nalewaka z woda) tylko prosto z beczki i oczywiscie zchłodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a piliście desanta z ukrainy albo chmilne? :D


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@Avendrion cena to swoja drogą :D paleta 20szt w butelce 42zł, mocne trochę droższe, ale głównie o smak mi się rozchodzi...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@Avendrion cena to swoja drogą :D paleta 20szt w butelce 42zł, mocne trochę droższe, ale głównie o smak mi się rozchodzi...

Dobra cena, u nas w detalu zwykle ok. 2,30 butelka + kaucja i 2,80 puszka :) W naszym województwie to najpopularniejsze piwo, szczególnie w społeczności studenckiej :) Subiektywnie, najlepsze.

 

Zauważyłem że mój Padre ostatnio preferuje Żubra, rzeczywiście niezły, charakterystyczny wyrazisty smak, a przy tym dobra cena (8,90 w kaufhali za czteropak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja się jeszcze z tym piwkiem nie spotkałem :D U nas jakiś śmieszny Lech kosztuje 3,80 w butelce...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@mirasek a może to byłą cena netto...??? :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja tam preferuje Dębowe mocne, jak dla mnie najlepsze. Jak bieda przydusi to i na VIP'a z biedronki się skuszę :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja za to żadnych mocnych nie preferuje... po prostu mi nie smakują... i nie pije żadnych tanich z biedronki bo nie wiadomo co tam leją :) ale każdy pije to co lubi :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

w niedziele kumpel wrócił z urlopu z Bieszczad i przywiózł z Czech "Zlotego Baźanta" całkiem inny smak niż polskie ale czy lepsze nie wiem wkońcu człowiek się przyzwyczaił d polskich trunków :D dla ciakawości tamto miało 12% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Złoty bażant i 12%? Chyba żartujesz, przecież on ma 5,6% o ile sie nie mylę.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A jednak, miałeś rację @chaner123 chodź ostatnio z wycieczki przywiozłem 10 bazantów to zdawało mi się że one maja 5,6% :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja ostatnio zasmakowałem Dębowe mocne i powiem że jest nawet dobre nie jest gorzkie :D Polecam.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy piliście może kiedykolwiek piwo Ciechan?

Jeżeli nie, to polecam. :) Szczególnie Ciechan Miodowe. Wszystkie piwa z browaru w Ciechanowie są niepasteryzowane i wytwarzane w tradycyjny sposób. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj