Seb@

Piwo

Polecane posty

pawelJD    17

Ostatnio Desperados :) Specjalem nie pogardzę równiez :) a w towarzystwie @krolikNH to i LEch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

Lech jest świetny ale bardzo uwielbiem Lecha z sokiem malinowym...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Kiedyś piłem Tyskie :) :) :) A TERAZ TO TYLKO ŻYWIEC :) :) :) :) :) :) :)


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

Żywiec warka Tyskie Harnaś ale najlepiej lubie Nalewke wisniowo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Lech jest słodki, a Tatra mocna i gorzka, ale na kaca najlepsza :) , a najgorsze to V.I.P z Biedronki, sik w czystej postaci :angry:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

No a jak V.I.P moze byc dobry jak kosztuje pewnie 1.50zl albo nawet nie :) siki Weroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Lech, Calsberg, Heineken :lol: mniam pyszota <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Witam ja lubię Lech, Warka, Książ,Tatra mocna, Żubr, a najbardziej to wino swojskie wieloowocowe produkcji mojej ciotki ze zwiększoną ilości %%%


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie gdzieś gdzie można dostać piwo o nazwie FOX, nie wiem co to za piwo ale chyba jakieś tanie, ale jak ktoś wie w jakiej sieci sklepów można to dostać to proszę napisać.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie lecha, warke , tyskie i żubra , ale tak jak zetorek12 najbardziej preferuje swojskie wino <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Zamkowe(Namysłowskie) <_<


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Żywiec ma fajną perforowaną puszke która przyjemnie pieści opuszki palców, jednak zaczynając majówkę o godzinie 9:00, nie mając wpływu na rodzaj zaopatrzenia na owej majówce, w czasie transportu pieszczenie palców poprzedziłem płaską puszką Perły, by potem rozpocząć przygodę z Żywcem...

 

Pieszczenie żywieckiego napoju przerywane było całkiem podobnym zajęciem z koleżankami, całość tworzyła przyjemny majowy klimat spoczywając nad większą ilością dwuwodorku tlenu. Niestety w godzinach wieczornych odczułem dziwne wrażenie jakbym wydychał powietrze ze starej dentki trzymając landrynke pod językiem. Po zmroku dostarczono mnie na impreze typu działka z grilem. Ból w przedniej części głowy tłumaczyłem sobie przewianiem zatok nad jeziorkami, jednak prawda okazała się bardziej prozaiczna, dogonił mnie kac...

 

Niestety ironia losu sprawiła że na imprezie były jakże znajome perforowane puszki w kolorach polskiej flagi, więc zaryzykowałem odwodnienie organizmu oganiczając spożycie do niezbędnego minimum. Poranek dnia następnego zweryfikował iż ta decyzja okazała sie całkiem słuszna. Podobnież rezygnacja z napojów większej mocy, by swobodnie trafić na łóżko po odtransportowaniu mnie w miejsce spoczynku.

 

Z całym szacunkiem dla piw żywieckich ale zdecydowanie i permanentnie wolę lubelską Perłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny. Oni zaś potwierdzili. Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: "Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: wasza rodzina, wasz partner, wasze dzieci, wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: wasze mieszkanie, wasz dom albo wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: Jeśli poświęcicie całą waszą energię na drobne rzeczy (pracę), nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas waszym dzieciom i waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek."

 

Po zajęciach jeden ze studentów wziął słój, wypełniony po brzegi kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, że słój jest pełny. Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni - wręcz wsiąknęło w piasek - teraz słój był naprawdę pełen.

 

Morał z tej historii - nieważne, jak bardzo wasze życie jest wypełnione, zawsze jest jeszcze miejsce na browarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Niema to jak ŁOMŻA EXPORT ;):):D


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Harnaś i Tyskie ;) najlepiej mi smakują oczywiście z butelki.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

Żywiec Tyskie Specjal w tej kolejności

a jeżeli chodzi o ilośc to specjal, tyskie, żywiec :) - tylko w butelce

Piwo z puszki ma dla mnie inny smach "mataliczny" aż sktęca :):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To wlej je do kufla :D serio mówie. Zróbcie sobie eksperyment, wyjdźcie przewietrzyć małego lub na fajka jak ktoś pali, niech w tym czasie kumpel naleje do dwóch szklanek/kufli te same piwo, jedno z butelki a drugie z puszki. Gdy wrócicie spróbujcie odróżnić które z jakiego pojemnika pochodzi ;)

 

@semos

Tego nie słyszałem, świetna i pouczająca historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj