Seb@

Piwo

Polecane posty

Zetor5340    1
A mam do was pytanko. Jakie lubicie piwo: zimne z lodówki czy ciepłe??? :lol:

heh poczytaj wyżej :D

 

Jasne że tylko z lodówki.jeszcze jak na dworze "patelnia" to już całkiem.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

ja sobie uwarzam stronga warke i żywco z lodóweczki


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Byle jakie , ważne żeby sponiewierało!!! Kasztelan górą!


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

No,no widzę, ze mamy to samych ekspertów od piwa poniże 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ostatnio z braku większych funduszy.. (Karpackie 9% u mnie 2,50zł), kupiłem 4 zgrzewki piwka "Harnaś" 6 % z Browaru Okocim.. piwo dobre i za małą kasę.

Zaryzykowałem bo mało kosztowało, nie pamiętam ile :) i dlatego się trochę wachałem, no ale się nie "przejechałem" że tak powiem :)

 

Góry so po to co by je zdobywać!!! :)

 

Dobry Harnaś...ale ZBÓJ! :)

 

hehe...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
No,no widzę, ze mamy to samych ekspertów od piwa poniże 18 lat...

a co ty taki przepisowy jestes???? :) ciekawe czy ty pic zaczoles jak ukonczyles 18 lat hahahaha


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
a co ty taki przepisowy jestes???? :) ciekawe czy ty pic zaczoles jak ukonczyles 18 lat hahahaha

Śmieszne to jest, bo piwo to nawet piją dzieci po 9-10 lat a każdy chyba w tym wieku próbował piwa, (no chyba że jakiś abstynent) ja spróbowałem i mi zasmakowało, i tak wypiję czasem, nie żeby się upijać... Zresztą dwa czy trzy piwa jeszcze nikomu nie zaszkodziły.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
puszkowe piwo ma taki metaliczny smak czujecie :)

Czujemy czujemy :) powiem więcej, nawet kolor butelki wpływa na smak piwa...

 

piwo to nawet piją dzieci po 9-10 lat a każdy chyba w tym wieku próbował piwa

:)

To współczuje tym dzieciom że mają tak nieodpowiedzialnych rodziców. W tym wieku piłem oranżade, i to niegazowaną :) Jakieś tam pierwsze piwo to było może w wieku 15-16 lat, nie pamiętam już, ale o zgrozo nigdy 9-10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Czujemy czujemy :) powiem więcej, nawet kolor butelki wpływa na smak piwa...

 

 

:)

To współczuje tym dzieciom że mają tak nieodpowiedzialnych rodziców. W tym wieku piłem oranżade, i to niegazowaną :) Jakieś tam pierwsze piwo to było może w wieku 15-16 lat, nie pamiętam już, ale o zgrozo nigdy 9-10...

No ja też nie piłem w tym, wieku, tato czasem dał łyka ale to tylko tak dla jaj ale żeby łoić piwsko to nie było takiego czegoś, teraz nawet tak nie ma bo to nie ten wiek, czasem tak jak mówię się wypije ale nie żeby się zataczać, zataczał to się będę na imprezach po 18 ale nie teraz....


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Heh.. ostatnio przy meczu w sobotę se z tatą wypiłem piwo, ale ja Redsa. A tak to to mnie nie ciągnie do piwa nawet jak wujek mi chce dać.

 

Może na jakiś imprezach się wypije, ale nie dużo. Niby mam te 15lat, ale mama mi pozwala do domu kupić piwo i wypić (czt. do domu) i jak ona o tym wie ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

nie ma to jak "chmilne" od naszych sąsiadów, tanie i dobre bo dobre i tanie, a z polskich to najlepsza TATRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Heh.. ostatnio przy meczu w sobotę se z tatą wypiłem piwo, ale ja Redsa. A tak to to mnie nie ciągnie do piwa nawet jak wujek mi chce dać.

 

Może na jakiś imprezach się wypije, ale nie dużo. Niby mam te 15lat, ale mama mi pozwala do domu kupić piwo i wypić (czt. do domu) i jak ona o tym wie ;]

Do domu to ja juz 2 lata przynosze i pije :) Nic nowego, bo lepiej zebys se w domu wypił nawet gdybys mial nawalic sie jak bombowiec niz masz stac pod sklepem. Kto sie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja sie zgodze.....

Ale mi nawet jak by matka zobczyła ze pije piwo obojetnie gdzie to bym zakładał temat kto mnie przygarnie pod dom...

Jak ojciec mi da łyka to juz krzywo patrzy... ale w zniwa bez piwa to ani rusz bo jak sie łyknie jedno to lepiej sie pracuje

 

 

 

Byle jakie , ważne żeby sponiewierało!!! Kasztelan górą!

 

 

 

Jeżeli jest jeden browar gdzie produkuja Kasztelana to jest ode mnie 10km :) :)

Ale mi osobiście to niesmakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Fakt.

 

Ale nie raz niezręcznie się pije przy rodzicach czy przy rodzinie :)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

W grudniu będe miał 16....... Ale u mnie to kumpel miał 15 to na wigilie z straszymi bracmi pili czysta ojczysta i ojceic nic nie mowił.... wiec jestem poszkodowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
nie ma to jak "chmilne" od naszych sąsiadów, tanie i dobre bo dobre i tanie

Chmilne wymiata :) ma prawie same zalety - tanie, mocne, praktycznie zapakowane, nie potłucze sie, odkręcasz, zakręcasz, 1 litr starcza na długo... tylko smakuje, hmm... inaczej :) A ja stawiam zdecydowanie na smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Kiedyś do domu przyniosłem piwa i wypiliśmy sobie z kumplem i kumpel zostawił na półce puszke.. mama zobaczyła ją i tylko się uśmiechnęła... mówi że przynajmniej dobrze że w domu a nie gdzieś na mieście w miejscu publicznym... ja zresztą lubie w domu a nie tam gdzies się szlajać....owszem z kumplami i ekipą... ale to od czasu do czasu a tak to... w domku pełna kulturka :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Wole zamiast tego FENDT kupić zgrzewke "Chmielnego " w traktorze dobrze wozić i mocne jest , mojemu dziadkowi bardzo pasuje bo jak mu dam 1 to ma na tydzień wleje sobie troche w szklaneczke i może zakręcić butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
W grudniu będe miał 16....... Ale u mnie to kumpel miał 15 to na wigilie z straszymi bracmi pili czysta ojczysta i ojceic nic nie mowił.... wiec jestem poszkodowany...

ostatni jak na majówce sie raczyłem z kolegami piwkiem pod sklepem przyjechał chłopczyk 13lat i wziął piwo i jeszcze rowerem jechał;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Masz racje Tyskie nie jest złe, dobry też Lech, ale ja też preferuje moje lokalne czyli „Bosmana” .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj