Seb@

Piwo

Polecane posty

Ogólnie nic z nalewaka, ani puszki. Przeważnie Warka czerwona i Królewskie. Ale czsami lubię sobie trzasnąc coś dla odmiany Np ,Dębowe mocne. Nienawidzę piw porter, jak dla mnie masakra.


maszeruj albo giń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

mi latem , niekiedy mama da tak z szklaneczke to najbardziej żubr a tak to se czasami reedsa wypije (wkoncu to tylko 4.5%) :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
Wiecie co.. nie tak dawno temu kumpel nie miał zbyt wiele czasu ani kasy żeby sie nawalić i pomyślał, poszedł do sklepu babka mu poradziła piwo a mianowicie Karpackie Super Mocne 9%, na imprezie wziął łyk i przybiegł do mnie dać mi spróbować, ja jak łyknąłem to normalnie niebo w gębie, wypiłem 6 i w głowie miałem taki chaos że ja piernicze, cena to u mnie w monopolowym 2.49/szt, wchodzi lekko, a kopie w cymbał niesamowicie, w końcu całe 9% tam znajdziemy.Przerzuciłem się od tamtej pory z Żubra na nie. Nie wiem albo mi jakoś Żubr zbrzydł czy co albo po prostu taki sie niedobry zrobił..nie wiem w każdym bądź razie Karpackie teraz króluje u mnie na imprezach i jak chce szybko dać w cymbał, samym piwem bo wiadomo że wódki nic nie zastąpi.A smakuje to piwko wyśmienicie, wiem ze nie wszystkim sie smak może podobać ale jak dla mnie to smak 1 klasa i te procenty robią swoje.I takim oto sposobem się przerzuciłem z Żubra 6% na Karpackie 9% :)

Polecam gorąco (nie żebym reklame robił :) hehe)

widze ze tak jak ja jesteś zwolennikiem karpackiego :) moim zdaniem jedno z lepszych piw, poza nim staram sie wspierać koszaliński "brok" bo od niego kupujemy wysłodki dla krówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
mi latem , niekiedy mama da tak z szklaneczke to najbardziej żubr a tak to se czasami reedsa wypije (wkoncu to tylko 4.5%) :)

Heh Reedsa to moje koleżanki piją i to jeszcze mówią że "słaby jak ch**" hehe :)

 

No a Karpackie to oczywiście dla mnie lux smaczek i takie ma kopyto że ja pierdziele, oczywiście ta 9% bo jest jeszcze czerwony i zwykły zielony pils...ale to już tak jak pije to tylko dla jaj bo 9% to do ekstremalnych zabaw.. hehe

 

Ale tak po 5-7 Karpackich to już mam taki odlot że wychodze z załorzenia że : "Nie ważne jak smakuje... ważne żeby sponiewierało" hehe :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

SPECJALA pijcie a nie te siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

Ja nie ukończyłem jeszze 18 lat ale czasami w żniwa wypije Tyskie albo Żubra zimnego.A jak jest festyn to czasami Reds jabłkowy


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13
Heh Reedsa to moje koleżanki piją i to jeszcze mówią że "słaby jak ch**" hehe :)

 

no bo reeds to jak napój ale fajny smak ma to czasami sie wypije :) Bo wiesz jak mam 13 lat no wiec tylko czasami cos mocniejszego :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ja wypije sobie od czasu do czasu albo okazyjnie ale najbardziej lubię:żubra,leszka,i warka. Ale obowiązkowo z butelki.I musi być schłodzone , bo jak nie jest schłodzone to smakuje jak siki. Za przeproszeniem.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek000111    2

"Ja nie ukończyłem jeszze 18 lat ale czasami w żniwa wypije Tyskie albo Żubra zimnego.A jak jest festyn to czasami Reds jabłkowy" to Cie Klusek chyba rodzice króciutko trzymają że tylko w żniwa pijesz, wcale sie nie naśmiewam bo to dobrze że masz jakies zasady. Ale nerki powinieneś częściej sobie przepłukac żeby sprawnie działały. Warka tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Oczywiście Żubr, albo Lech tylko żeby było z lodówki


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ja wypije sobie od czasu do czasu albo okazyjnie ale najbardziej lubię:żubra,leszka,i warka. Ale obowiązkowo z butelki.I musi być schłodzone , bo jak nie jest schłodzone to smakuje jak siki. Za przeproszeniem.

A skąd wiesz jak siki smakują? próbowałeś? <_<

 

szacun kolego za odwage <_<

 

 

@klama rozumiem cie doskonale.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Mi tam każde piwo smakuje <_< Tylko Staropolskie w małej butelce 0,3l jest obrzydliwe <_< :lol: wypiłem jedno takie piwko i potem cały dzień mnie łeb napier*alał i myślałem ze mi oczy na wierzch wyjdą :P po wupiciu 0,3 miałem takiego kaca jak po jakimś wielkim przechlaniu.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

No to tak ZYWIEC LECH kiedys jeszcze rogaty <ZUBR> byl ale teraz tylko leszek i zywy oczywiscie z butelki <_< puszkowe piwo ma taki metaliczny smak czujecie <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
No to tak ZYWIEC LECH kiedys jeszcze rogaty <ZUBR> byl ale teraz tylko leszek i zywy oczywiscie z butelki :lol: puszkowe piwo ma taki metaliczny smak czujecie <_<

Nie wiem...może jesteś starszy stażem w piciu browarów ale ja nic nie czuje, puszkowe, butelkowe to dla mnie jeden ciul, przeważnie puszkowe pije i zawsze czuję ten sam zarąbisty smak piwka Karpackie...mmmm ale mam smaka. <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@Zetor5340 ale żeś mi ochoty narobił na to Karpackie <_< aż chyba jutro specialnie je wypije:P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
Nie wiem...może jesteś starszy stażem w piciu browarów ale ja nic nie czuje, puszkowe, butelkowe to dla mnie jeden ciul, przeważnie puszkowe pije i zawsze czuję ten sam zarąbisty smak piwka Karpackie...mmmm ale mam smaka. <_<

 

 

 

to kup sobie kiedys puszkowe i butelka i po lyku wez tego i tego <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
@Zetor5340 ale żeś mi ochoty narobił na to Karpackie <_< aż chyba jutro specialnie je wypije:P

wiesz, nie namawiam, mi smakuje ale tobie niekoniecznie musi <_< hehe każdy jest inny i ma inny gust.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

@Zetor5340 wiesz ja nie piłem jeszcze sików heh(na szczęscie) ale nie smakuje mi ciepłe piwo bo jest niedobre,i każdy kto pił ciepłe piwo to może to potwierdzić że ono jest niedobre dlatego tylko mówię ze nie lubię.A jak nie ma lodówki to do jeziora w reklamówce się wrzuci i też się schłodzi <_<

Spoko ale ja się nie gniewam heh nawet nie ma o co to tylko żart.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
@Zetor5340 wiesz ja nie piłem jeszcze sików heh(na szczęscie) ale nie smakuje mi ciepłe piwo bo jest niedobre,i każdy kto pił ciepłe piwo to może to potwierdzić że ono jest niedobre dlatego tylko mówię ze nie lubię.A jak nie ma lodówki to do jeziora w reklamówce się wrzuci i też się schłodzi <_<

Nie no wiadomo.. nie ma o czym gadać.. ciepłe piwo jest niedobre, obowiązkowo musi być mocno schłodzone..

 

wiem o co biega tylko sobie tak zażartowałem <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

A mam do was pytanko. Jakie lubicie piwo: zimne z lodówki czy ciepłe??? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj