Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
samczyk1991

"Otwieranie balota"

Polecane posty

FajnyMarcus    1

A co z piłami do żywopłotu, da radę taką? Albo z piłą szablastą próbowaliście?

Edytowano przez FajnyMarcus

samczyk1991    82

O widzę, że ktoś mój temat odkopał B)

Ja tam już nie muszę się męczyć z balotami. Znajomy usługodawca kupił prasę z nożami i rotorem. Teraz tylko zdejmuje folię i rozcinam siatkę. Podchodzę z widłami "dwójkami" i nabieram kiszonki bez wysiłku gdyż sama się odwija tworząc takie pasy kiszonki i lekko się odrywa od reszty. Teraz karmienie kiszonką to bajka :wub:

FajnyMarcus    1

A mnie trafia bo nie dość że muszę nosić z 10m bala to jeszcze to rozwijanie długiej, grubej, zwichrowanej i mokrej sianokiszonki mnie dobija, co kilka dni tata spawa widły bo pękają. A ciągnik mam z turem ale nic nim nie zdziałam.

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    82

Znam ten ból. U nas wcześniej baloty były po sipmie farma. Tato kosił późno trawę gdy była bardzo wysoka, a potem się męcz z rozrywaniem bala i noszeniem na widłach ze stodoły do obory. Na samą myśl, mnie ręce bolą :(

Widły to aż trzeszczały od kiszonki :D

@samczyk1991 jeśli masz mało miejsca i nie możesz rozwijać do okoła to może zrób sobie coś takiego jak użytkownik @wojtas http://www.agrofoto....image&img=39392 sad.gif

Zrób sobie to urządzenie, ono naprawdę działa. Za dopiero za 3 razem dorobiłem idealne ostrze które w miare lekko rozcinało bele :)

Edytowano przez samczyk1991

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować