Skocz do zawartości
luck30w

zetor 8011 siłownik wspomagajacy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luck30w    0

Witam! chciałbym zamontować siłownik wspomagający podnośnik .Znalazłem taki na allegro za 280zł ale nie wiem gdzie go należy podłączyć , chodzi mi gdzie podłączyć zasilanie tego siłownika.Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki piszcie.

pimper21    50

Witam jak byście mogli to weście wyślijcie kilka fotek z tym siłownikiem i gdzie go podłączyliście też bym chciał taki zamontować plis :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam chcę zamontować siłownik wspomagający do zetora 8011 tylko nie wiem gdzie podłączyć zasilanie?? jakiś schemat, fotki cokolwiek każda informacja się przyda.

pimper21    50

ponawiam pytanie jak co jakiś schemat fotki i cennik może ma ktoś na sprzedaż te ramie żeby można było założyć ten siłownik i gdzie go podłączyć ?? ;)

wojtek1312    2

Witam również byłbym zainteresowany tematem więc kolego Adamie jakbyś mógł coś nie coś powiedzieć o tym siłowniku i zamontowaniu:) Z góry dzięki:)

gucik131    7

witam!!!

czy ktoś może pomóc i dać jakiś schemat ewentualnie fotki i opis jak podłączyć ten siłownik wspomagający??? pozdrawiam.

pimper21    50

jak bd miał ciągnik w domu to postaram się podesłać bo mam u mechanika właśnie mi zakłada go :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pomoże ktoś z tym siłownikiem wspomagającym podnośnik trzeba kupić jakiś rozdzielacz czy tylko trujnik????

tomek83    15

A ramię i podstawę ze sworzniem masz?

Jeśli tak to podnośnik nowego typu czy starego?

Nowy (4 wyjścia) przy wyjściu na lewe szybkozłącze ma trójnik od siłownika wspomagającego do którego przykręca się przewód zasilający siłownik.

Stary typ (2 wyjścia) zasilanie ciągnie się z górnej części podnośnika ze śruby którą olej idzie z rozdzielacza do siłownika głównego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nradek96
      Witam, mam problem z WOM w Zetorze 16145. Zakupiłem bronę aktywną i bez obciążenia działał w porządku, a gdy zaczyna pracę w ziemi to się zatrzymuje. Wymieniłem już tarczki na sprzęgle WOM i znajomy powiedział mi żeby sprawdzić ciśnienie na rurkach które wchodzą do sprzęgła. Na wolnych obrotach wychodziło 2 atmosfery, a na wysokich około 8 więc wymieniłem mikropompkę i teraz na wolnych jest 4, a na wysokich ponad 10. Podobno na wolnych obrotach powinno być 10 atmosfer. Dokręciłem 3 obroty zawór na rozdzielaczu pod pokrywą skrzyni i też nie ma różnicy. Uszczelniłem też wszystkie przewody, aby nigdzie nie było wycieków. Podejrzenie pada na ten właśnie rozdzielacz, ale tani on nie jest dlatego pytam czy ktoś ma pomysł gdzie jeszcze można poszukać przyczyny? 
    • Przez Soltys85
      Witam. Na łączeniu pomiedzy tylnim mostem a skrzynia cieknie całyczas olej dodam ze było to robione juz dwa razy, raz była dawana zwykła uszczelka raz specjalny silikon. Przy ciagniku jest tur, pod ciagnikiem jest wzmocnienie a i tak sruby sie luzowały za pierwszym razem, za drugim razem juz nie ale i tak cieknie. Teraz bede go rozbierał bo nie działa mi wom jak to uszczelnic żeby juz był spokój ?? Jaka dac uszczelke? Co zrobić zeby sróby sie nie luzowały??
    • Przez Vroobel
      Witam
      Co poradzić na cieknacy olej na walku miernika impulsow? Uszczelniacze byly juz wymieniane dwa razy, jesli wymiana walka to wyjdzie bez rozbierania mostu?
    • Przez golfdriver
      Jadę sobie z pustą przyczepą, gdy nagle bęc. Koło leży z boku. Ukręcona oś. Jakieś pomysły i opinie Czo tu się odwaliło?
      Zdjęcia:

I już podniosłem ładowarką:

W środku:

• Przez tadzio
      Witam. mam taki problem. Po załączeniu dżwigni po prawej stronie przy ręcznym hamulcu od WOM od razu obraca mi się wałek WOM a tak nie powinno być, bo dopiero po załączeniu dźwigni przy kierownicy powinien się załączyć.