Zaloguj się, aby obserwować  
Herbet

Ceny nowych wycinaków do kiszonki

Polecane posty

mlodyrol    0

nie wiem czy cos sie zmienilo w konstrukcji ale chyba tak, ta strone co podales jest juz stara raczej bo teraz wyglada tak:wycinaki

 

a co do ceny spytam sasiada wydaje mi sie ze ma wlasnie z metaltechu wycinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbet    0

no popytaj bo sie zastanawiam czy kupic cos takiego, a i popytaj jak sie sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

sorki ze tak pozno ale nie mialem dostepu do neta dokladnie nie pamieta ale kolo 4000 zl dawal za PIRANIE ale to bylo troszke lat temu mysle wiec ze nowy moze kolo 5000 stac a co do sparawowania to jest ok nie narzeka i sprawdza sie cos tam mu szwankowalo z wezami przeciek chyba ale wyslali mu z firmy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja mam "piranie" z 98r, 1,65m z 4512 pracuje nawet ładnie bo juz z c-360 to słabo... miałem problem z pekajacymi palcami...jeden kosztuje 80zł a wymieniłem juz cały komplet...ogólnie gdybym go nie było to w wieku 22 lat miałbym juz garba na plecach od tej sianokiszonki :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótce ceny wycinakow do kiszonki Trioliet

model TU 115

cena netto: 26.000,- PLN

model TU 145

cena netto: 27.500,- PLN

model TU 170

cena netto: 28.500,- PLN

model TU 195

cena netto: 29.500,- PLN


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

drogie sa te wycinaki

a jakiej firmy sa najtansze wycinaki ????


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Najtańsze będą pewnie jakieś Polskie np. Metaltecha :rolleyes:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze jakie ja znalazłem to szczękowe z Agrofaktory.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj