Skocz do zawartości
BAGHIS1

wzmocnienie ciągnika ramą pod spodem do Tura 6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rama
BAGHIS1    1

Mam Tura 6 przy ciągniku Pronar 82a a widziałem pewnego razu w lesie jak pracował MTZ z takim samym turem tylko pod całym ciągnikiem miał grubą ramę przymocowaną do tynych "zwolnic" która ciągneła się aż do samych obciążników z przodu i zastanawiam się czy taką ramę można kupić razem z turem czy może była dorabiana we własnym zakresie, pytałem delerów w Łukowie, Garwolinie, Rykach i jeszcze innych miastach ale żaden nie udzielił mi twierdzącej odpowiedzi, mówili że jest to możliwe ale nigdy nie spotkali się z takim czymś dlatego proszę o rozjasnienie tematu znawców, a wiem że na AF takich jest sporo.

przemrolnik    13

Montowane są chyba w nim od nowości. Sąsiad ma i ma poprowadzone od przodu do tyłu do zwolnic,tem tur to chyba hydrometal czy coś, na MTZ 82 .Bardzo sie przydaje jak ktoś dużo ""Dźwiga"" bo musi podnieść całą "d*pę' w traktorze.

BAGHIS1    1

w turze hydrometal możliwe że jest ale mnie chodziło o tura z pol-motu oznaczony jako Tur 6

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel2450    0

KaZdy porządny ładowacz czołowy posiada ramę zamocowaną po całej długości ciągnika. Jeśli nie ma takiego mocownia wówczs ciągnik można bardzo łatwo rozpołowić np, przejeżdzając przez bruzde, znam takie przypadki. mocowanie do tylnich zwolnic MUSI BYĆ.

Trafik    0

U mnie w Metal-Fachu mam wzmocnienia przymocowane do zwojnic, Był w komplecie z turem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się