Polecane posty

slaw17    22

Proszę o radę!!! Pilnie!!!

 

Czy do zgrabiarki Morra na tandemie z rok produkcji 1999 dostanę części zamienne w PL?

Obecnie mam na oku taką zgrabiarkę ale nie chcę się przypadkiem wpakować w zakup maszyny do której niema części.

Zgrabiarka miej więcej wygląda jak ta http://www.agriaffai.../morra-4-m.html

 

Jeśli ktoś zna nazwę firmy która ma do nich niech da mnie znać.

Edytowano przez slaw17

antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

cena kosmiczna

ja 415 kiedys kupiłem za 4200 a teraz sprzedałęm za 4500


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

cena kosmiczna

ja 415 kiedys kupiłem za 4200 a teraz sprzedałęm za 4500

cena jest do negocjacji, napewno kilka stówek facet jest w stanie zejsc...

ale chyba poszukam jeszcze czegos, chociaz ta bardzo mi sie podoba i jest w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil19873    2

A co sądzicie o nowej grabiarce Mesko Rol. grabił bym gdzieś 30ha rocznie. Nic ciekawego narazie z używanych w okolicy nie mogę znaleść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j2011    0

mialem kiedyś mesko-rol 3.60m po trzech latach wylądowała na złomie jakość zębów-tragedja w ciągu sezonu 20sztuk do wymiany a cena 1szt prawie jak do pottigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

palce do niej najlepiej dopasować jakieś grube. Ja moją jak narazie 10 ha przegrabiłem i zadwowlony jestem. J2011 chętnie bym ją odkupił od ciebie dobre zgrabiarka do siana idealna w sianokiszonce to mogą ramiona się ugiac jak przychaczy gdzieś czasem bo fakt nie są za grube. a kupiłem używke B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercikoo    0

Pomurzcie mam mokre torfowe łaki i nie wiem jaka zgrabiarke kupic mam hayboba 300 do 1 pokosu sie nadaje ale do drugiego za durzo rządków narobi chciałbym cos wiekszego kupic i niewiem co zastanawiam sie nad zgrabiarką karuzelowa tylko nie wiem czy na moje łaki sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

 

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N

http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150

 

 

u mnie to tylko kuhn on jest najlepszy potinger to ciasto ja kupuje kuhn 4,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

patrz na wage u mnie 3512 smigał z fella 415 teraz mam 455 ale juz nie mam 3512 i nie iwem czy by dał rade ale mysle ze tak. z tym ze obciazenie przodu konieczne


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam potingera 272 ale jest on do 60-siątki za mały szukaj coś w stylu 282


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

piszcie o szerokosciach bo głownei od szerokosci zalezy waga :) według mnie cos miedzy 3,5m a 4,5


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja kupiłem Kuhna o szer. 4.2 m-waga 540 kg -C 360 z nową pompą "wzmacnianą" Hydrotoru podnosi ją "bez mrugnięcia"-ciągnik jest sterowny jednak na wiosnę dostanie obciążniki na przód i szerokie kapcie bo dla poczciwej "sześćdziesiątki" ta zgrabiarka jest ciut "przybogata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankess    0

u mnie C-360 pracuje z pottingerem Eurotop 380 szerokość robocza 3,8 a więc wałek wychodzi 7,6 metra. Przy pierwszym pokosie ciągnik ma co robić przy pozostałych już lżej.Następny model Eurotop 421 jest już chyba hydraulicznie podnoszony więc 360 powinna z nią poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lely hibiscus 425s szerokośc 4.25 pierwszy sezon latała z zetorem 7211 dodatkowe ociażniki z przodu i to czasem przod podrywało waga 705kg po rozłążeniu to ledwo dawał rade z podnoszeniem jednak w tym roku zastapi go Kubota M8540 mam nadzieje ze poradzi sobie. Ogólnie maszyna masywna dobrze wykonana, zgrabia super nawet na niskich obrotach. Zetorkiem latałem 4 biegiem na małych obrotach i łaka była czyściutka. Dla porównaia przez miedze pracowała fella 3.6m z c-330 to 4 bieg i wysokie obroty dla uzyskania dobrego efektu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

@jankess na jakim biegu pracujesz ze zgrabiarką. Pytam bo myśle pomiędzy 380 a 421. Mam C-360 i zetorka 5341z turem, ale czy po szerszej nie będzie za gruby pokos do prasy belującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja tu posłuchałem się bardziej doświadczonych użytkowników i celowałem w większą szerokość roboczą-co może być korzystne np. przy drugim czy trzecim pokosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

u mie przy 4,5m jest oki przy pierwszym jest grubo ale w czym problem jedziesz wolniej prasa :) a w 2-3 pokosie to juz za cienko po jednym okrazeniu czasmi :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez Kondzio342
      Witam prawdopodnie uszkodzila sie przekladnia w zgrabiarce strzela bardzo. Koledzy pomóżcie czy ktos z was to rozbieral i wie jak to zrobic. Jakies namiary na czesci. Z góry dzieki.
    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj