Skocz do zawartości

Polecane posty

corrado    217

Jeśli ma dobrze kopiować, a masz nie równy teren to tylko tandem. Nowa czy używana?

bobcat2250    338

Nowa? W tej cenie co napisałem to chyba taka nie istnieje...
Mam sporo nierównych łąk i strasznie boję się żeby ta przekładnia nie poszła...
Wczoraj znajomy robił zgrabiarką Niemeyer i pięknie to szło tyle że tam łąki były nierówne w poprzek a u mnie bardziej są nierówne wzdłuż i nie wiem jak ten sprzęt sobie by z tym poradził. Bo kupić maszynę a potem tylko 10 ha rocznie nią zgrabiać bo reszta łąk nie będzie pasowała to mi się nie widzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez ziemowit
      Proszę pomóżcie mi. Zastanawiam się nad kupnem nowej kosiarki dyskowej do U3512. Rozmyślam nad Sipmą Z-184 i Vicon CM2400. Miała by ciąć ok. 30 ha ze 3 razy w roku, no i wiadomo trochę na usługach jak ktoś poprosi. Nie wiem czy u3512 poradzi te kosiarki. Może macie jakoś inną propozycję. Za wszystkie sugestie na ten temat bardzo dziękuję
    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam