Polecane posty

pioter    46

@wojtas ta przestrząsaczo-zgrabiarka to pomyłka....nadaje się jedynie do duzej trawy bo w małej nie opłaca sie jeżdzić...u mnie jednego roku 3 kolesi kupili taki jeden odrazu sprzedał i kupił na pasek ,drugi tylko przewraca, a trzeci postawił w pokrzywy...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New    0

andrzej2110 miałeś racje z cięgnem.. Ale pojawił się inny problem Hehe... Zapinam C 330 pach ciągnik do góry.No dobra zaczepiam C-360 podnosze pach i do góry...hehe Maszyna waży 710kg. I co wszystko lata w powietrzu.

Chyba będe ją ciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

heeeeee dociążyji przód :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

wiecie moze jakie sa ceny zgrabiarek i przetrzasarek karuzelowych oraz kosiarek (dyskowych) samaszu ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ceny maszyn samasz mamsz na srone www.samasz.pl jest tam zakładka cennnik w liscie z maszynami. Ceny dosc wysokie i po sezonie można dużo taniej kupic niż tam jest podane. przykład bebnowa 2.1m w cenniku 12netto a ja kupiłem w styczniu za 8200 brutto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

nie polecam tej firmy patrzac na cene maszyn zielonkowych samaszu a potingera to potinger jest tanszy :(:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

bialy2005 i jak Ci sie ona sprawuje? gosc z mojej wsi ma taka od roku i ciagle mu cos sie sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

jesli chodzi o wartości bezwzgledne to poettinger tanszy nie jest.. ale po porownaniu cen do jakosci to wiadomo...wypada to na korzysc firmy z Austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jak narazie jest oki. nic sie nie stało a wykosiła koło 20ha. JA na ten cennik samasza to wogóle nie patrze bo tak jakpisałem wczesniej to sa jakies kosmiczne ceny które sie płaci tylko w sezonie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mam w palnie kupno zgrabiarki karuzelowej, ponieważ ta polska gwiazdówka nie nadaje się do zgrabiania na sianokiszonkę trawy do prasy.... Mam na taką zgrabiarkę ok. 4/4.5tyś zł ... Jakie firmy najbardziej polecacie??? Macie jakieś może filmiki gdzie pokazane jest jak ta maszyna pracuje ponieważ u nas w promieniu 70km nikt takiego sprzętu nie posiada..... Może macie jakieś typy na allegro??? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja tez jestem pionierem w okolicy, na wiosne kupoiłęm Felle na tandemie 4,15m 12 ramion za 4000zł :P. I sprzet super tylko przy pierwszym troche spóznonym skosie były za grube wałki jak leciałem do okołoa, a tak najlepiej robic bo równiutkie belki wychodza :) POlecam FELLE oczywiscie tandem na nierówne łaki


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

bialy czym ciągasz o c 330 zapomnijmy zapewne??? Ile ona waży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

no dokładnie 3512 podnosi i bez tura to pewnie by fruwał przód :P pompa stuka dosc mocno. wazy jakies 650-700kg ale to jest dosc długie i najciezszy element czyli wirnik na koncu. No z tymi ciaganymi to dobry pomysł do c330. Choc powiem szczerze ze nawet 3512 nie ma lekko podczas pracy w dużej i gestej trawie na 2 biegu :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tak jak każda zgrabiarka na nierównych łakach jest gorszy efekt ( potrafi zostac w jakiejs bruzdzie , dołkum ale musi byc to dosc duża róznca na niewielkiej powierzchni) TAndem lepiej kopiuje teren nierówny. Ale w porównaniu z gwiazdowa to jest dużo lepiej bo przynajmniej nie sciaga zgrabiarki i wałki równiutkie wychodza :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2012    0

ja mam przeważnie torfowe laki ale mam i 8ha ma wyższych gruntach i tam sa takie jak by pozostalksci po jeziorkach. wszystkich lak mam około 35hawiec chyba opłaca sie kupić taki sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A macie jakieś pewniaki do 4500zł na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

No do 4500zł to nie wiem czy sie znajdziesz (trafia się czasem ale zależy dużo od stanu) a przecierz dojdzie jeszcze koszt transportu.

http://www.allegro.pl/item287043901_zgrabi...deutz_fhar.html ta jest jeszcze ładna.

http://www.allegro.pl/item288427670_zgrabi...pottinger_.html

http://www.allegro.pl/item290264589_zgrabi...nger_3_30m.html


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ci handlarze z allegro jak napisza słowo tandem to odrazu cena + 2tys w porównaiu bez tandemu :( Porabane to jest całkowicie. A dorobienie tandemu do np. felli to koszt 2 kółka i 2 płaskowniki góra 500zł.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

kopić zwykło i jak komuś potrzeba to sobie sam dorobi. Do 4,5 tys to kupi ładną ale nie tandemie, tako bym radził brać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyczek    0

"Ja mam nówke Stolla R 420 AS HYDRO.Polecam ją jeżeli u kogoś ma chodzić np. z trzydziestką bo jest podnoszona hydraulicznie.Zgrabiam zwykle na 5 biegu. http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image25150.html" Ja mam prawie taką samą zamówioną tylko nie podnoszoną hydraulicznie będę ją podpinał do C-360 i mam nadzieje że będzie się dobrze spisywać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez Kondzio342
      Witam prawdopodnie uszkodzila sie przekladnia w zgrabiarce strzela bardzo. Koledzy pomóżcie czy ktos z was to rozbieral i wie jak to zrobic. Jakies namiary na czesci. Z góry dzieki.
    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj