Polecane posty

kamil1616    41

Mam takie pytanie dlaczego pronar grabi z szerokości 8m a wirnik ma 3,10m szerokości a zgrabiarka claas liner 2700 grabi z szerokości 7,4m a wirniki ma o średnicy 3.20m oczywiście pokos jest prawie identycznej szerokości. Może mi to ktoś wyjaśnić dlaczego claas mimo większych wirników grabi z mniejszej szerokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Koledzy mam pytanko kolega ma zamiar kupić zgrabiarkę dwukaruzelową i oglądał coś takiego :

http://otomoto.pl/stoll-rs-1400-s-zgrabiarka-karuzelowa-stoll-A362889.html

 

Co możecie o zgrabiarce tego typu powiedzieć jak one się sprawują? Jak zachowują się na nierównych łąkach?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone.

 

Jaką byście polecili zgrabiarkę karuzelową do współpracy z Ursusem c-360? Szukam używanej zgrabiarki o szerokości ok. 3,5m w cenie ok. 4000zł. i ramionami składanymi do transportu. Proszę o opinie na którą markę i model warto zwrócić uwage, a które omijać szerokim łukiem oraz na co przy kupnie należy zwrócić uwagę.

Edytowano przez bartek123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Odświeżę trochę temat ponieważ odkąd zadałem swoje pytanie na temat zgrabiaki Stoll RS1400 S nikt się nie udzielił? Czy nikt na forum nie posiada Owej bądz podobnej zgrabiarki?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Odświeżę trochę temat ponieważ odkąd zadałem swoje pytanie na temat zgrabiaki Stoll RS1400 S nikt się nie udzielił? Czy nikt na forum nie posiada Owej bądz podobnej zgrabiarki?

Właśnie taką mam blisko siebie byłem obejrzałem. A co wy sądzicie?

http://otomoto.pl/stoll-rs-1400-s-zgrabiarka-karuzelowa-stoll-A362889.html


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Weź Ty kup coś porządnego, a nie jakieś złomy co się na przetop nadają. Kupisz starocie i będzie remontował. Kup jakąś młodszą maszynę. Zapłacisz więcej, ale będziesz pewniej pracował. Pamiętam chytry dwa razy traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Kolega wyżej ma racje nie pchaj się w to szkoda pieniędzy utopić, lepiej trochę dozbierać pieniędzy i kupić coś leprzego do tych które wymieniłeś to nie wiem czy w razie draki jakieś części dostaniesz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

no nie wiem jak z kasą będzie, są też tylko 2 karuzelowe ale to jest jak dla mnie bardzo małe

nawet jak bym dał 3000zł to i tak nic lepszego pewnie nie dostane

chyba że coś polecacie wy tej granicy w woj.świętokrzyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

to akurat to pewnie się nadaje na skalniak lepiej kup zwykłego pająka i zrobisz ,a te wynalazki jak ci się rozkraczą to co a do pająka to bez problemu i za parę złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy

Mam pytanie czy ktoś na forum lub poza forum posiada zgrabiarkę Sipma ZK 650 WIR i jak się ona sprawuję i jak z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek1288    2

witam jestem zainteresowany zakupem zgrabiarki samasz 410 uno ciągana ponieważ mam daleko łąki . to jest nowość i mam pytanie czy ktoś wie coś na jej temat. dowidziałem sie ze montowana jest w niej przekładania polska starosielski ponieważ comer miał duzo awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Witam , nie wiem czemu ale nie mam przekonania do polskich kupiłem kosiarę bumet dziadostwo rozleciało się po roku a była nowa karuzelę deudtz- fahr kupiłem

użwkę pracowała u mnie przez 7 lat poza zębami bez dokładki niestety stała się za mała i musiałem się jej pozbyć i też miałem dylamat nowa firma krzak lub

używka z zachodnich zdecydowałem się na używaną FEELĘ i nie żałuję z polskich firm jeżeli już to SAMASZ reszta to badziew !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

Witam planuje zakupić zgrabiarke karuzelową 3.5m max ok 9000 brutto , jaką zgrabiarke byście mi polecili i czym sie różnią dwa koła od tandem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mówisz o nowej czy używanej?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez Kondzio342
      Witam prawdopodnie uszkodzila sie przekladnia w zgrabiarce strzela bardzo. Koledzy pomóżcie czy ktos z was to rozbieral i wie jak to zrobic. Jakies namiary na czesci. Z góry dzieki.
    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj