Skocz do zawartości
kaskader911

kubota czy wart?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kubota
kaskader911    0

Witam, mam w planach kupno nowego ciągnika. Interesuje mnie kubota m8540 lub m9540. Moje doznania po kontakcie z tym traktorem są bardzo pozytywne. Czy wiecie coś więcej o tym sympatycznym "japończyku". Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

damian83    11

kolego rozmawiałem z gosciem który ma kubote ok 5 mies i nie jest zachwycony nie ma miekkiego jest krutka więc skaka pytajac sie dlaczego ja kupił odpowiedział że miał 100tys z dofinansowania i mógł kupić tylko nowego i dlatego ją wział ale żałuje... ja za stówke kupiłem fendta uzywke ale nie załuje :)

Wiadomość z agroFakt.pl

samex69    31

Kupiłem KUBOTE M9540, mam ją od listopada , ma 110 godzin na liczniku.Jest to dobry a nawet bardzo dobry ciągnik do ładowacza - mały promień skrętu , elektrohydrauliczny rewers i wydajna pompa (65 l/min).Do prac polowych może trochę za lekki , ale zawsze można dociążyć ,za to na łące niska masa to zaleta.Jest kilka denerwujących spraw - brak zegarka, brak siedzenia dla pomocnika(zrobiłem we własnym zakresie) ale tak naprawdę to co ja Ci mogę powiedzieć po 100 godzinach pracy-prawie nic.

adam77    0

Ja też bym chętnie dowiedział się jaki masz patent na to siedzonko, a jak możesz to wrzuć jakieś foty tej konstrukcji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość