pronarek8140

Pronar czy Farmer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

to jeszcze pronar prowadzi te pierwsze modele, przecież ze względu na emisje spalin mieli już skoczyć produkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem prowadzi bo mój kolega właśnie kupił takiego z silnikiem mmz-243,a tak poza tym w farmerach też są te silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

weż sobie pronara myślę ze będzie lepszy

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe    0

Witam

Mam porównanie ponieważ mam Farmera8244C2 A sąsiad ma Pronara82SA Farmer jest po prostu o jedną półkę lepszy pod każdym względem jest to wogole inny ciągnik wspólny mają tylko silnik (oprócz Farmera 10244C1 ten jest porównywalny ponieważ to jest bielerus w opakowaniu Farmera) Gdy bym kupował jeszcze raz to dołożyłbym tylko klimę


www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

82SA i farmer to byłby trudny wybór, ale 82A to wolał bym już farmera (lepsze wyposażenie) a tak w ogóle to i tak brałbym zefira he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

ja bym wybrał napewno Farmera troszke lepsze wyposazenie i ladniej sie prezentuje


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymolus    3

dla mnie lepszy farmer

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

ja proponuje farmera ponieważ jest zgrabniejszym ciągnikiem niż pronar i farmer ma jeszcze skrzynię z rewersem. z tego co wiem to do farmerów z silnikiem MMZ nie można doposarzyć go w klime.


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy    0

Do farmera mozesz zamowic silnik JD oczywiscie trwalszy lecz wiecej spali. nie wiem jak w pronarach ale w Farmerach podwozie masz carraro. to jest chyba głowny czynnik przemawiajacy za Farmerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shreku94    0

ja też bym wybtrał farmera kumpel piał pronara 82SA to powiedział ze wiecej tego niechce na podworku lał sie olej zniego że masakra a po drugie pronar jest wysoki strasznie i to jest jego wada a farmer wedlug mnie bedzie napewno lepszy od pronara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Farmer jest już nowszym ciągnikiem i ma chyba lepsze wyposażenie,kolega ma takiego i sobie chwali :) I też bym radził na silniku JD


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a wiesz ile nen farmr z silnikej jd kosztuje ?

ja bym proponowal pronara bo to jest wszystko jednej firy a nie skladanka kazda czesc z innego ciagnikia . przynajmniej mechanik mi tak radzil i wziolem pronara na razie jest ok

a te z silnikiem iveco to poprostu super traktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

bierz pronara jest tanszy łatwy i tani w naprawie i co przede wszystkim mocny,wszystko przepowiadaloby na pronara tylko te skrzynie,caly czas zgrzyt slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do skrzyni idzie się przyzwyczaic i wprawic ja jestem za proaram porównajcie sobie ile waży pronar a ile farmer jaki uciąg ma ten farmer? u mnie sąsiad kupił do farmera z silnikiem jelonka agregat uprawowy z hydropakiem 2.6m bierny bodajrze z agromaszu pod poznaniaka i jeździ samym agregatem bez siwnika... co takiego jest w tym farmerze poza ehrem i rewersem czego nie ma pronar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

farmer z silnikiem jd zdecydowanie

a niby co w tym silniku jd będzie lepsze niż w silniku MMZ, spalanie podobne, a technologia tego silnika jd to też jest sprzed 30 lat i wykonanie podobno francuskie, farmera kupują właśnie za silnik do którego części będą tańsze niż do c 360 i to jest największa zaleta tego ciągnika :) bo i nie strach na ruskiej ropie jeździć, czy innych wynalazkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak-po prostu kompendium wiedzy-EHR w Farmerze pisze jeden a silnik JD w "wykonaniu francuskim ponoć" drugi-otóż EHR-u w Farmerze niet a silniki do JD wykonuje fabryka we Francji i to z pewnością a nie podobno...jak rozumiem owo "francuskie wykonanie " to gorsze wykonanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Skoro silnik jest JD to raczej jest porządny. Raczej John Deere by byle czego nie produkował myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati171892    12

z tego co sie nie myle to farmer nie ma ehru:) a z tym uciągiem to masz racje za lekkie sa i sa efekty w polu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a mi deler farmera powiedzial ze ten silnik jd duzo wiecej pali od mtza . nio i mowil ze na testach na hamowni podczas 24 godzinnej pracy to mtz chodzil a silnik jd sie zapalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj