lukaszwow

Jaki rozrzutnik, a jaki beczkowóz ?

Polecane posty

lukaszwow    0

Założyłem ten temat ponieważ nie znalazłem takiego.

A mianowicie potrzebuje rozrzutnika i beczkowozu do zetora 7211

-Jaką marke polecacie.

-Jaka pojemność, ładowność.

Maszyny mają być nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

beczkowóz pomot 4,3 tyś l, a rozrzutnik to zależy gdzie wozisz, czy jest okresami grząsko czy nie, czy na wiosne w pole wozisz, to albo warfama n 218, albo tytan 7, lub mniejsze modele koniecznie na szerokich oponach :) w tytanie masz ten plus że zaczep na górny sobie przełożysz i ciągnik lepiej "będzie szedł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

40 kafli na wszsytko? oj to inne maszyny trzeba brać pod uwagę chyba że 40 tyś na sam rozrzutnik he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

Ferdek dobrze poleca tytana ja go rowniez polecam bo sam takiego uzytkuje tylko troche wiekszego 8plus a co do beczkowozu to polecam joskina 4tys. Lepsze wykonanie i poza tym on jest na ramie a polskie beczkowozy nie wiem czy ktorys jest na ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

To beczkowoz liczac gdzies 24tys ale tytana za 36tys to raczej ciezka sprawa bedzie. Moze kup jedna nowa maszyne a druga uzywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

A nie lepiej kupic nowy rozrzutnik a uzywany beczkowoz? Ja bym tak zrobil bo rozrzutnik to troche bardziej skomplikowana maszyna niz beczkowoz. He he za jakis rok to ja bym mogl Ci sprzedac swojego joskina bo bede na wiekszego zmienial. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jedno i 2gie skomplikowane nowa beczka jest dość tania 23 tyś a nowy gównomiot to ze 35 tyś co najmniej, zależy ile czego wozisz, rozrzutnik jest bardziej skomplikowany jak kupować to z wałami ślimakowymi na szerokich oponach a beczka jak beczka aby wywieść i zawór otworzyć i wylać, jak się pompa zwali to se elektryczną napompujesz, a z rozrzutnikiem nie wygrasz tylko widły do łapy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To ja mam 150 tyś l i wy woże to beczką 3 tyś l kupioną za 500zł, na wiosnę 10-15 beczek to strzelić można w jedno popołudnie, więc jeśli wozisz blisko to nie ma najmniejszego sensu kupować nowej beczki, no chyba że wozisz daleko i szosą bo niby beczka powinna być rejestrowana, no i nawet jak się zepsuje beczka to pompkę elektryczną podlączasz i też wywieziesz i rozlejesz, właściwie sam zbiornik wystarczy, a z rozrzutnikiem już gorzej jak się popsuje coś to za widły i he ja he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Ferdek dobrze poleca tytana ja go rowniez polecam bo sam takiego uzytkuje tylko troche wiekszego 8plus a co do beczkowozu to polecam joskina 4tys. Lepsze wykonanie i poza tym on jest na ramie a polskie beczkowozy nie wiem czy ktorys jest na ramie.

 

 

Ty naprawdę myślisz że Joskin jest produkowany za granicą? ;)

Robią bardzo dobre beczkowozy...ale wszystko od podstaw jest robione w Polsce.

 

Polecam Joskin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Polecam Meprozet 4300L poj. a co do rozrzutnika to Tytan 7. Uważam że powinieneś się zmieścić cenowo. ;)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj