Skocz do zawartości
kposy

Który z ursusów jest najbardziej udany?

Polecane posty

brzozak2    236

u mojego ojca wczesniej dziadka przez cala gromade ursusow co sie przewinela najlepiej zapamietany zostanie 914 z 85 roku

Matey    427

Moim zdaniem C360 i U914. Czy C330 to nie wiem, bo nie mieliśmy go w gospodarstwie ;p

Wiadomość z agroFakt.pl

radzik    0

według mnie najlepszym ciągnikiem jest c330 maszyna nie do zajechania robie takim do 350 mth rocznie a ma tylko niego podorywka 5 skibowy pług podorywkowy i idzie a orka 2 *35 . Pamiętam

jak mój tata ze swoim bratem mieli 3 c330 na spółkę to on ma jedna z 1978 chodzi jak burza z

pługami 3 skibowymi to teraz wujek ja ma ma tylko 800 mth druga była nowiutka jak ja tata przywiózł to sie zepsuł jais tam wał już niepamietam jaki ale szła jak burza w trasie ale zaraz ja sprzedali no i 3 ta co teraz ja ją mam ma nakręcone 7000mth od 1983 roku już by sie kapitalka przydała oczywiście już ;) nie pierwsza.;p

wojtus    1

Najbardziej mi się podobała 330.Jak miałem kilkanascie lat to ojciec sprzedał na rzecz 914-tki.Do dziś jednak mam sentyment do poczciwego ciapka a było to ładnych pare lat temu. ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@radzik C 330 i plug 3 skibowy ;). 10 km na korpus i idzie jak burza??? Nie wiem jakie macie ziemie i jak głęboką orkę robicie ale u mnie ciapek nie daje rady z dwuskibowym jak przyjdzie orać pod górę.

MiRol    18

Jak dla mnie to c330 jest najbardziej udana. Tylko że brakuje begu pomiędzy 4 a 5 :angry: ;)

Raf19    0

Bardzo udana jest c330M ale zdecydowanie lepszy poręczniejszy i w ogóle jest U3512 , zarąbiście się tym jeździ , fajery nie wyrywa , lekko się skręca. Lubię nim robić

kposy    1
Bardzo udana jest c330M ale zdecydowanie lepszy poręczniejszy i w ogóle jest U3512 , zarąbiście się tym jeździ , fajery nie wyrywa , lekko się skręca. Lubię nim robić

Nom z c330M sie zgodze a 3512 nie jezdzilem jako kierowca

quercus    6
Jak dla mnie to c330 jest najbardziej udana. Tylko że brakuje begu pomiędzy 4 a 5 :angry: :rolleyes:

Też tak uważam ale jeszcze jeden wsteczny by się przydał i bieg miedzy 3 a 4 i rewersa ale to takie marzenia i trochę więcej masy.

corrado    217

Macie rację C330 jest nie do pobicia, a co do tych marzen to tez takowe mam zeby by jakis posredni bieg międy 4 a 5 i jeszcze jedno napęd na 4 koła, pomyslci jak wtedy by ten mały sprzecik pomykał :rolleyes:

quercus    6

No to jak marzenia to jeszcze z 10 koni i napęd może nie koniecznie, ale lepsza kabina :]

kposy    1
No to jak marzenia to jeszcze z 10 koni i napęd może nie koniecznie, ale lepsza kabina :]

Ja naprzyklad mam fajna kabine w m-ce

Kamyk514    0
Posiadam U 3512 i moim zdaniem ten traktor jest nie do zdarcia...

Też tak uważam ja U3512(6tys mtg przez 10lat bez większych napraw) czego no nie robił i w każdej pracy sobie dawał doskonale radę ciągnik jest super tylko mógł by być trochę lepszy komfort w kabinie popieram te ciągniki są nie do zdarcia!!!

Cichy007    0

Prosiłbym aby użytkownicy właśnie seri **34 powiedzieli jak jest w nich z komfortem czy jestporównywalny np. do Zetorka 10540? :lol:

Rafael    0

Tylko i wyłącznie C330 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN ciągnik się naprawde Polakom udal

Wojtek    3
Tylko i wyłącznie C330 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN ciągnik się naprawde Polakom udal

a moim zdaniem c330 jest najmiej udanym ursusem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się