kposy

Który z ursusów jest najbardziej udany?

Polecane posty

Adik_ziel    3
niestety ale zaden nie jest udany :angry: polski złom :(

 

Czemu tak mówisz masz któregoś z ursusów? Czy słyszałeś jak koledzy mówili?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
niestety ale zaden nie jest udany :angry: polski złom :(

Wiadomo że polskie maszyny nie są aż tak dobre jak innych krajów ale URSUSY to nie były wcale takie złe ciągniki. U mnie na wsi są prawie same URSUSY i nikt nie ma z nimi najmniejszego problemu.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
Co to to mam takie same zdanie ale ursus C-330m to już nie to sama co C-330(niezawodna) :(

m-ki też ładnie chodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Wiadomo że polskie maszyny nie są aż tak dobre jak innych krajów ale URSUSY to nie były wcale takie złe ciągniki. U mnie na wsi są prawie same URSUSY i nikt nie ma z nimi najmniejszego problemu.

U mnie identycznie mało jest gospodarstw w którym by nie było chociaż jednego Ursusa uważam ze to są bardzo dobre ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Skończcie już :( ...jeden uważa tak, a jeden tak...każdy ma inne doświadczenie z ciągnikiem, każdy ma inny gust itd...powinniśmy szanować zdanie każdego, mimo że może naszym zdaniem nie jest ono dobre... :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
No też tak właśnie w poprzednim poście pisałem żę nie ma sensu sie kłucic.

 

To jest bez sensu ponieważ nic to nie da, a przez to mogą być nie potrzebne sprzeczki na forum itd... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

No dokładnie, a sie moge zalożyć ze jak kolega @kposy miał C-360 a ja C-330 to On by znowu mówił ze jest lepsza C-360 a ja że C-330 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrPrzemek    0

Wujek ma C-360 i nie narzeka, wiadomo to nie Fendt, ale jest spoko maszynka ^_^ A z drugiej strony, zastanówmy się, jakich ciągników jest najwięcej w naszych gospodarstwach, u mnie w okolicy prawie każdy gospodarz, nawet ci więksi mają poczciwą sześćdziesiątkę, o czymś to świadczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Wujek ma C-360 i nie narzeka, wiadomo to nie Fendt, ale jest spoko maszynka ^_^ A z drugiej strony, zastanówmy się, jakich ciągników jest najwięcej w naszych gospodarstwach, u mnie w okolicy prawie każdy gospodarz, nawet ci więksi mają poczciwą sześćdziesiątkę, o czymś to świadczy :(

 

U nas też każdy w gosp ma jakiegoś ursusa ;] najwiecej C-360 a zara po nich C-330 ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
No też tak właśnie w poprzednim poście pisałem żę nie ma sensu sie kłucic.

Jak ktoś się na mnie gniewa to sory :( ale i tak ursus C-330 jest lepsza :(


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Jak ktoś się na mnie gniewa to sory :(ale i tak ursus C-330 jest lepsza :)

 

Dobra skończcie już z tym...dla ciebie jest C-330 lepszy, a dla kogoś innego C-360... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

Nie no to jest poproostu wymiana zdań...nikt sie tu nie kloci!!! Ja specjalnie ciagne ten temat zeby sobie podyskutowac....zawsze mozna sie czegos wiecej o ciagnikach dowiedziec...np: Ty mi tłumaczysz co w 60 jest lepsze i wymieniasz....ja sie dowiaduje czegos o czym nie wiedzialem i juz jestem o to mądrzejszy:) heh

Wiec nie ma nic w tym złego , a to ze ty wolisz c360 to jest jak ktos wyzej napisał " kwestia gustu" a ja to szanuje:)

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Nie no to jest poproostu wymiana zdań...nikt sie tu nie kloci!!! Ja specjalnie ciagne ten temat zeby sobie podyskutowac....zawsze mozna sie czegos wiecej o ciagnikach dowiedziec...np: Ty mi tłumaczysz co w 60 jest lepsze i wymieniasz....ja sie dowiaduje czegos o czym nie wiedzialem i juz jestem o to mądrzejszy:) heh

Wiec nie ma nic w tym złego , a to ze ty wolisz c360 to jest jak ktos wyzej napisał " kwestia gustu" a ja to szanuje:)

Pozdrowienia

 

Wiem o co Ci chodzi, tylko nie wszystkie komentarze były na miejscu...już jest dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

moim zdaniem najlepszy jest URSUS 6685 Turbo z silnikiem od Bizona hehehe

taki żart ale problem mi sie widzi rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
moim zdaniem najlepszy jest URSUS 6685 Turbo z silnikiem od Bizona hehehe

taki żart ale problem mi sie widzi rozwiązany

Dokładnie zgadzam sie z tobą;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
z tych wiekszych to tylko i wylącznie 1224 bo jest najtrwalszy

 

Ale takie 914, 1014, 1634 też twarde maszyny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

No napewno ...tyle ze z zadną z tych maszynek nie mialem do czynienia....z wiekszych tylko 1224, 1614..i ruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj