Skocz do zawartości
ursus1634

Co ostatnio kupiliście do swojego gospodarstwa?

Polecane posty

UrsusCzesio    304

ej, a jakim samochodem ten ktoś odbierał od ciebie ten siewnik? bo u mnie we wsi jest taki co tam siewniki kupuje :)

Białe IVECO taka platforma do przeozu na podstawie busa nowe auto dość http://otomoto.pl/iveco-50c15-dmc-3490-6-1m-burto-firanka-salon-T2059661.html cos takiego tylko bez te budy sama laweta B)

Moze zobacze swego poznaniaka jeszcze na AF

Edytowano przez UrsusCzesio

Wiadomość z agroFakt.pl

robert812    51

Ooo, ja już dawno nic nie kupowałem, ostatnio to Belarusa, pług i rozsiewacz nawozu, ale to w styczniu 2010. Ale w najbliższym czasie szykują się powazne zakupy, mianowicie: Przyczepa nowa 8ton, przyczepa uzywana 6 ton, siewnik zbożowy, opryskiwacz, brony, kombajn Anna, Bizon Rekord. Nie myslcie że jestem jakims bagaczem albo wielkoobszarowcem, większośc tych maszyn to na Młodego rolnika biorę, a pozostałe poprostu wymagają wymiany. Jak będę kupował poszczególne maszyny to na pewno pojawią się w galerii AF.

Lukaszjarm    4

dzisiaj kupilem przyczepe czeszke brandys bss 9 ton za 4 tys do remontu (nowe burty i podloga )

czekam az gosc przywiezie jeszcze jedna i jak sprzedam d-47 to kupie jescze 2

MATUS2    3

no ja już w tym 2011 roku kupiłem owijarkę do bel, no i mam zamiar do wiosny kupic prase zwijajaca John Deere 550. ;)

lukasz1382    43

A do mojego gospodarstwa w tym roku zakupiłem niezastąpione Gumofilce ze znaczkiem nike :D a i bym zapomniał o żarówce 60W do obory :) :)

ursus355    0

Z nowych rzeczy to:

- Rozsiewacz nawozów RAUCH

- Rozrzutnik obornika Tytan 13

- Opryskiwacz Skotarek 2000l

- Pług obrotowy Kverneland

- Dwie przyczepy 10-cio tonowe ZASŁAW

- Agregat talerzowy UNIA ARES TL

- Siewnik talerzowy poznaniak

- Ładowacz czołowy Stoll do zetora 10641

- Formownica do ziemniaków cztero rzędowa

- Zamówiony jest Deutz Farh M600

Z używanych rzeczy to:

- Sadzarka do ziemniaków cztero rzędowa S-211

tiger3952    6

Zakupy 2010

siewnik Amazone D7 2,5m

MF 255

Mercedes Sprinter 412

beczkowóz 4000l

ruszta do obory

Zakupy 2011

jak narazie to tylko agregat ścierniskowy z talerzówką (jeszcze nie przywieziony)

DebyFarmer    5

My w 2010 roku zakupiliśmy kosiarkę Samasz KDT 180 B) W pierwszym sezonie koszenia sprawowała się niezawodnie :D pozdro :)

momek    15

ja w 2010 to pług akpil 4x40 agregat uprawowo-siewny 3m rolmasz i poryskiwacz 300l 12m samopoziomujący

yacenty    569

pierwszy zakup w tym roku: rozsiewacz do nawozu, 15m, 1200l kolejne zakupy w toku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?