Skocz do zawartości
ursus1634

Co ostatnio kupiliście do swojego gospodarstwa?

Polecane posty

ursus1634    1

Ja ostatnio kupiłem Ursusa 1634 Agregat uprwowosiewny 3m bierny z wałem crockill i siewnik poznaniak 3m.

kamil41    28

ja w tym roku to praktycznie nic nie kupiliśmy a w 2006 to budowaliśmy chłodnie i gararz, kupiliśmy agregat, a najwięcej to chyba kupiliśmy w 2005 i 2003roku wtedy kupiliśmy nowe ciągniki i prawie wszystkie nowe maszyny

Wiadomość z agroFakt.pl

kraker    1

rozsiewac do nawozów Rauch, kosiarkę rotacyjną i przetrząsarkę do siana

Bartek7    0

w tym roku narzazie nic :D a w 2006 to przyczepę claas sprint 330 S używaną i pługi staltechu 4x 40 nowe oraz rotacyjną ŻTR 165 używaną :D

Arni    1

Ja w tym roku kupiłem rozsiewacz nawozów ''lejek'' B)

Taka skromna inwestycja :D :D B) :D

zetor7745    3

ja w tym roku kupilem agregat prądotworczy na walek (nowe) i ladowacz czolowy tur4 z osprzetem (nowy) ale jeszcze sie rok nie skonczyl

elwis2    11

Ja kupiłem wtym roku nowy rozsiewacz z Brzegu i kosiarke z Samaszu,w zeszłym roku pług obrotowy a w 2005 nowy opryskiwacz 600l(16m).

marcin974    25

my w tym roku: hl8011, agregat ex-pom 4,2m(nowy) , maszt od widlaka, a w zeszlym: rozsiewacz ponad tone ladownosci, opryskiwacz 600l 15m(nowy) szroki, stolla v100 no i przed kilka laty: pronar(nowy) , plug(nowy) :D

kris14    259

Ja w marcu kupiłem myjkę Karcher K 5.20, wałek WOM do rozrzutnika, parę elektrod i gwoździ :D .

mateo12    0

Ja ostatnio kupilem: ciągnik John Deere 6620se, 2 przyczepy pronar 10t, rozsiewacz do nawozu Rauch mds 735, do wapna Brzeg RCW 3000, siewnik Kongskilde Demeter Classic 3000, opryskiwacz Pilmet Kalista 2518 2500l 18m, Plug Uni Grudziądz Ibis 3+1, Agregat Uni Grudziądz Kombi 5m . tur4 z osprzetem, wszystko nowe i jeszcze 10ha ziemni.

marcin974    25
Ja w marcu kupiłem myjkę Karcher K 5.20, wałek WOM do rozrzutnika, parę elektrod i gwoździ :D .

a ja jesienia kupilem identyczny model nawet:) (byla w promocji) :D:D

buchaj    0

A my tydzień temu zamówilismy prasę z sokółki i tur4. Teraz czekamy na odbiór. W zimie dokupiliśmy 3ha ziemi.

Ovca    28

No w tym roku to tata kupił mi nowe "gumiaczki" :D B) :D:D B)

// odpowiedz bez zadnego sensu, wrecz idiotyczna przestroga dla innych unikajcie ta durnowatych wypowiedzi

tomcio748    1

Kupiłem w tym roku sadzarkę do dymki głównie na usługi, opryskiwacz ciągany Ślęża, wycinak VICON, rozsiewacz nawozu dwu talerzowy ROTINA, no i jeszcze jakieś drobiazgi np. wąskie koła 12,4 x 38 do MTZ.

adrian    15

ostatnio kupiłem tura z Grudziądza zresztą jak wszyscy we wsi od kąd są dopłaty to każdy kupuje tura do ciągnika we wsi sie śmieją ze nie długo to przy mijaniu na drodze to nie bedziemy sie pozdrawiać ręką tylko turem heehe :D :D

Seb@    0

Ja w tym roku maszyn chyba żadnych nie kupię, a jeśli już to nic dużego i drogiego. W tym roku zrobiliśmy nowy dach an stodole, wylali trochę betonu i jeszcze sie trochą wyleje. No i remoncik JD i silnika z ładowarki teleskopowej.

Raczo    19

My dwa lata temu kupiliśmy prasę Sipma Z-569/1 Farma II , MeskoRol Z-275 i kosiarkę rotacyjną z Famarolu (modelu nie pamiętam ale ma 1,85 m szerokości roboczej). W tym roku zamówiliśmy halę udojową do nowej obory i inne wyposażenie, a tydzień temu tata zamówił opryskiwacz 1500l Bury Pelikan.

robertbara    57
każdy kupuje tura do ciągnika we wsi sie śmieją ze nie długo to przy mijaniu na drodze to nie bedziemy sie pozdrawiać ręką tylko turem heehe :D:)

To jest dobre, chyba u nas też wprowadzę taką modę :D:):):)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super