Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba87

4m agregat na przedni TUZ do JD 8130

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kuba87    5

Jakie firmy mają w swojej ofercie agregaty(zębowe!-talerze odpadają) na przedni TUZ o szerokości 4m? Maszyna miała by pracować na głębokości ok 15-20cm przed JD 8130 z Horschem Pronto(głębsze spulchnianie po wcześniejszej uprawie ścierniska Vaderstadem Carrierem). Lemken oferuje przy tej szerokości tylko 9 łap w maszynie Topas, Kongskilde Vibro Flex byłby super tyle, że 4m nie produkują;/-gdzie szukać czegoś podobnego do Vibro Flexa?

Lukasz1987    57

Kverneland KFL czy jakoś tak nie ma przypadkiem 4 m i jest na łapach. Sprawdź bo Mi się nie chce szukać :)

Kuba87    5

KLF :) -dzięki ale to odpada-musi być większy prześwit i dłuższe zęby.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kuba87    5

Nie o nic nie pytałem bo dopiero Ty mnie nakierunkowałeś na KV ale na dobrą sprawę tak samo można Vibro Flexa poszerzyć lecz lepiej jak byłby to orginał-niekoniecznie hydraulicznie składany chociaż dobrze by było :)

Baza18    7

Na youtube jest filmik agro-maszu - ale Ciebie ineteresuje zdecydowanie inny agregat - podsłym link

Kuba87    5

Zdecydowanie inny :) -ma to być rasowa drapaka-słoma nie jest zbierana i po Carrierze zostaje troche tych resztek pożniwnych więc maszyna musi sobie z nimi bez problemu poradzić.

Czyli rozumiem, że takich firm na rynku nie ma? Pewnie tak jak pierwsza opcja była się poszerzy Vibro Flexa;)

Edytowano przez Kuba87

damianzbr    972
Napisano (edytowany)

Odświeżam.

Czy ktoś z was widział uprawę bez orkową przeprowadzoną na przednim TUZ. Agregat typu Unia Group Cross L, zamontowany na przedni TUZ wraz z aplikatorem nawozu, a z tyłu agregat uprawowo siewny? Jakaś firma produkuje maszyny tego typu. Czy waszym zdaniem jest to możliwe aby wszystko zamknąć w jednym przejeździe. Spulchnianie gleby zamiast orki, siew nawozu, uprawa, zagęszczanie i siew?

Chodzi mi o coś takiego wraz z rozsiewaczem nawozów. Maszyna z filmu nie ma przypadkiem za mało łap by nadawała się do głębokiej uprawy zamiast orki?

Edytowano przez damianzbr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować