Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemas15

Nowy kombajn na usługi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemas15    0

Witam

Będę zakładał firmę usługową i w związku z tym chciałbym zakupić nowy kombajn.

Miałby pracować na +/- 300 ha

Myśle nad Claas Tucano lub NH CSX

Pieniądze nie grają roli maszyna na leasing

Proszę o wyrozumiałe porady

przem    11

nie wiem na ile poważne jest Twoje pytanie, ale jeśli faktycznie o tym myślisz, to radze najpierw załatwić leasing a dopiero puźniej zastanawiac sie nad wyborem maszyny, bo w tym wypadku jest to drugorzedna sprawa i mało istotna,

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz1987    57

Dlaczego nie dostanie? Tylko on nie wie co to jest leasing :) . Musisz wpłacic kwotę początkową, co przy twoim wieku, braku doświadczenia oraz braku zabezpieczenia (chyba, że takowe posiadasz, w co wątpię) to wkład początkowy w granicach 50-60%. Do tego będziesz musiał na 1000% a nie sto wykupić bardzo kosztowne ubezpieczenie od wszystkiego i to nie to które wybierzesz sam tylko to które wybierze firma dająca Ci w leasing. A oni maja pomiędzy sobą umowy więc tanie to ono nie będzie :) . Sam chciałem zakładać firmę transportową bo chciałem być niezależny finansowo od rodziców i jestem Ojciec przepisał mi swoją bo wyszło sporo taniej koszt przepisania i 2 ciężarówki w leasing na 18 miesięcy. :)

Także życzę szczęścia.

melon10641    158

no to założysz taki temat za kilka lat.. do tego czasu i warunki leasingu się zmienią i kombajny też także na razie się ucz :)

Czy opłaca się kupić nowy kombajn Claas Avero 240 głównie na zarobki ? Czy może lepiej wybrać inny używany kombajn np. BIZON.Miałby on obrobić sezonowo ok. 60ha.

Edytowano przez Zmotoryzowany12

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować