Skocz do zawartości
MASEY8160

wyciek z prawej zwolnicy 3512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
3512
samex69    31

Siedziało normalnie , tylko mechanik powiedział mi że tam nie ma żadnych zabezpieczeń bo to siedzi na wcisk.On po prostu nigdy tego nie rozbierał i nie wiedział jak się do tego zabrać, gdyby powiedział że nie wie jak to jest zmontowane nie było by problemu a tak obudowa poszła w drobiazgi a "znajomy mechanik" został "byłym znajomym mechanikiem".

nienowy    0

Witam. Powyzej zostalo zadane pytanie dotyczace wymiany simmeringu w zwolnicach. Czy ktos go wymienial? Jesli tak, czy mogly powiedziec jak nalezy to zrobic aby nie uszkodzic czesci podczas demontazu/montazy simmeringu? Wymagane sa jakie specjalistycznbe narzedzia? Ma ktos moze ksiazke ktora opisuje jak to nalezy robic? Dziekuje bardzo za pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

jachu466    0

mam pytanie. czy to prawda ze gdy półoś wychodzi lekko z kosza z satelitami to jest mozliwośc ze koło moze wyjechac podczas jazdy? tak powiedział mi mechanik. powinno to byc ciasno spasowane tak jak mówicie a gdy lekko to wychodzi to jest juz to wyrobione i trzeba nowe. prosze o rade bo wymieniałem uszczelniacz ten przy kole ten zewnetrzny i półoske wyciągnełem reka bez problemu.

Jarott1    6

Mam podobny problem w 5314 nie mogę wyciągnąć półosi, połamałem tylko ściągacz. Dziwne rozwiązanie półksiężyce dopiero wyjdą jak wyciągne półoś. Chyba dobrze rozumuje?

akmaly    179

Nie. Półosi nic nie trzyma poza ciasnym pasowaniem. To tylko zabezpieczenia na wypadek w.

Witam,zakupiłem Ursusa 4512 i mam wyciek oleju z zwolnicy , wymieniłem uszczelkę korkową, wyciek jest w dalszym ciągu w podczas jazdy, co powinienem jeszcze wymienić, proszę o pomoc z góry dziękuję.

Jarott1    6
Napisano (edytowany)

3 dni temu to przerabialem. Rok temu wymienilem korki ale dalej cieklo Korki byly z jakiejs pianki dodatkowo zaczelo cieknac z usxczelniaczy. Tydzien temu rozebralem to jeszcze raz z jednym kolem nie bylo problemu ale z drugim masakra. Polamalem 2 sciagacze prasa 20t nie dala tez rade.Poszlo dopiero mlotem. Wszystko przez ciasne pasowanie wielowypustu.Do zmontowania trzeba bylo zeszlifowac wypusty listkiem.Probowalem tez grzac ale nic nie dalo.Tera zamontowalem korki z korka i dodatkowo na sylikon.

post-15167-0-49632400-1488997626_thumb.jpg

post-15167-0-15215400-1488997664_thumb.jpg

post-15167-0-30385100-1488997700_thumb.jpg

post-15167-0-87141600-1488997732_thumb.jpg

Edytowano przez Jarott1

ASOGCURSUS    20

Bez młota to nie robota młotem możesz cały traktor potraktować,tylko pamiętaj że do tej roboty potrzebna prasa o nacisku 40 ton i specjalny uchwyt do zamontowania zwolnicy,prawidłowo tak ciasno powinno być szlifowanie wypustów to największa głupota ale to twój ciągnik możesz zrobić co chcesz

Jarott1    6

Rozmawialem o ty z serwisantami w ursusie i mowili mi ze tam powinno byc pasowanie suwliwe. I prawidlowo powinno zejsc za pomoca trojramiennego sciagacza. Ale rzeczywistosc jest czesto inna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się