kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
samczyk1991    83

Nic nie wspominałem o wyglądzie. Kwestia gustu bo właśnie Ursusy te kanciaki najbardziej mi się podobają.

Gówno wiemy to nas oświeć :lol:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

hahahahahahahahahaha

 

Widziałem jak w tym roku w tych upałach gość waładkiem kosił, co raz stawał bo mu olej grzało, przes cały dzień kosił i nie wykosił a kosili ciapajami i w dużo gęstrzej trawie bo do lipca nie koszonej i nic się nie grzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

To co widziałeś o niczym nie świadczy, ciapek tez może mieć zapchane żeberka chłodnicy. Co do jednego się zgodę - nadają się do wożenia truskawek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

@zeno weś mnie nie orzsmieszaj ja kosilem ruskim z famarolka 1.65 a dwa pola dalej sasiad z 1.35 pole takiej samej dlugosci i szerokosci to ja na 4 smigalem kosiarka a on na 3 i nie mogl mnei dogonic jak go wyprzedzalem o jakies 3 razy objechania laki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

@KarolT25 a smok w tej bajce był? Czym się chwalisz to nie mam pojęcia - kosiłeś biegiem 4 a to w trzydziestce będzie pewnie 5 :D

Więc tu się wcale nie dziwie że go wyprzedzałeś. Daj taki sam bieg i taką samą kosiarkę na takiej samej łące z jednakową wys trawy potem się wypowiadaj mały specjalisto :lol:

 

Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt

a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe

Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice

jak wam nie wstyd czymś takim jeździćB)

 

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię

nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

 

Nie mówiłem że silnik chłodzony cieczą się szybciej grzeje tylko że trzydziestkę łatwiej przegrzać niż władka bo u was w tych ciapkach po 30min. ostrej pracy gotuje się woda lub płyn i idziecie z buta do domu:)hehehe

 

W tym roku talerzowałem 4 godziny bez przerwy talerzówką 1,5 metra na głęboko po ostrych wzniesieniach i ani razu go nie zagrzałem. Taki z cb mechanik jak z koziej d*py trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Ty fighter chyba nie wierz o czym mowisz . Mój ciapek ma 36 lat i jeszcze drugie tyle pojezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

fighter@ nie FEND tylko FENDT ciota i naucz się pisać chyba że wolisz to przyjdź z matką bo Cie nie rozumiem.I dlaczego wypisujesz takie oszczerstwa na temat c-330 skoro go nie masz

 

Gratuluję wypowiedzi - %

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fighter    0

Kur..robisz wielką sensacje bo mi "T" na klawiaturze nie działało...

Ty się wypowiadasz o władku a nigdy w nim nie siedziałeś bo brudasy do władka nie mają wstępu:)

Ja 30-stką jeździłem i powiem wam że wtedy to był najgorszy dzień w moim życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

fighter@ jeździłem jeździłem i tak mnie wytrzęsło ze aż dwa dni nie mogłem chodzić. Nie nazywaj mnie brudasem jak sam jesteś (zobaczymy w szkole), na forum to się nie wyzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

jakby T25 mial dwustopniowe sprzeglo byl by milon razy lepszym ciagnikime od c330 chociaz i tak uwazam go za lepszy ciagnik od c330wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

hahahahahahahahahaha

 

Widziałem jak w tym roku w tych upałach gość waładkiem kosił, co raz stawał bo mu olej grzało, przes cały dzień kosił i nie wykosił a kosili ciapajami i w dużo gęstrzej trawie bo do lipca nie koszonej i nic się nie grzało

 

Nie będę się wypowiadał ni słowem o C-330 Bo tylko 40 ha bronowałem nim i specjalnienie przypadł mi do gustu oczywiście brakowało biegu do 5 polowych bron bo z 3 to 5 biegiem by szedł. trząść nie trząsło alep oziom hałasu to poziom podobny do C-360 zdekam niejszy układ kierowniczy taki se luzu zero ale ciezko sie kręciło i dosć czuły bo lekki obrót a ciągnik skręca jak głupi.

 

Jak ktoś ma upier** żeberka na cylindrachto się będzie grzał i nie kładź winy na ciągnik bo twoja wypowiedź jest załosna i tępa. Ja się przyznam zagotowałem wiele razy C-360 w rotacyjnej i częściej nić T25 gdzie temperatura oleju była tak 80-90 czyli ok. Powód? W t25 żebra się świeciły jak cylindry były by nowe a C-360 miała chłodnice tak upieprzoną że musiałem do mycia ja wykręcic i godzine myjką dawaem i jeszcze syf leciał. Cudowałem z termostatem i nic tylko umyłem chłodnice i jak ręką odjął

 

a mickas tam widziałem kłotnie nie gdzie kolega wymie 10 punktów i 4 punk niestety mylsiz się T25 jest pólramowy wiecnie mów że ciapek ma tak samo ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fighter    0

Ludzie zrozumcie wreszcie...władek nie ma dwu stopniowego sprzęgła bo to traktor do ciężkich prac...on ma pociągnąć zestaw uprawowy itp. A trzydziestka ma dwu stopniowy sprzęgło bo to mały traktorek do przewracania siana:)hehehe lub do opryskiwacza ale małego bo dużego nie podniesie:)hehehe

 

dostajesz rózgę i czas ma przemyślenie tego co chcesz napisać.

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

@Fighter gratuluję wypowiedzi. Skończ pisać bo tego się nawet czytać nie chce... Nie potrafisz zrozumieć podst. faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Widze że użytkownik @fighter ma obsesje na punkcie władka .... Jeździłem tym i tym traktorem i każdy jest lepszy do czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

popieram poprzednika kazdy jest lepszy do czegoś innego jezdziłem 30 a wiele razy byłem przy pracy ruska u wuja kazdy lepszy do czegoś innego ale jakby wybierać miedzy 30 a ruskiem to wedłu mnie tylko cena wygrywa rusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie wole URusska...

 

wejdź na you tube i zobacz co on przechodzi...bączki katowanie ..itp..;):D:

 

chodź władzia też przerabiają..http://www.youtube.com/watch?v=g5m3FU6cC7U

 

ale zdecydowanie jestem za ursuskiem bez problemu założysz tura lub kabine noi niewiele choć 3 km więcej mocy...:D:

 

 

URSUS POWER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Wez ale co ja kosiłem z 1.65 a on z 1.35 wysokość trawy taka sama.Wogóle w transporcie i w zimę ursus nigdy nie będzie lepszy do ruskiego mam porównanie mój w tamta zimę ciągnoł 2x d-732 pełne gnoju a ursus ciągnoł d-50 i rorzutnik i wymiękał ja na 6 i pełnym gazie on tym samym biegu gazie i ursus zostawał daleko w tyle :)No niestety musicie ponieść klęskę moze ursus coś tam jakiegoś + ma ale ten ciągnik to mogli wciskac amerykanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

@KarolT25 a był może smok w tej bajce. Pachaczem to sobie możesz rekreacyjnie na łąki pojechać i zobaczyć jaką robotę c-330 zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

W d**ę jasia to ty możesz pojechać.W ursusie to wrzucisz za duży bieg nie możesz dopasować to zaraz pyr pyr i zgas.A ten to tylko bieg i gaz i idzie jak pomylony.Ja wam pokaze na wisoen dociąże ruskiego i zobaczymy ktory w orce lepiej pójdzie w 2 skibach wezmę wujka c-330M i tez 2 skiby i zobaczymy jak tamten będzie wymiekał i zmieniał biegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wez ale co ja kosiłem z 1.65 a on z 1.35 wysokość trawy taka sama.Wogóle w transporcie i w zimę ursus nigdy nie będzie lepszy do ruskiego mam porównanie mój w tamta zimę ciągnoł 2x d-732 pełne gnoju a ursus ciągnoł d-50 i rorzutnik i wymiękał ja na 6 i pełnym gazie on tym samym biegu gazie i ursus zostawał daleko w tyle :)No niestety musicie ponieść klęskę moze ursus coś tam jakiegoś + ma ale ten ciągnik to mogli wciskac amerykanom :(

Ta ruski w rotacyjnej to kompletne nieporozumienie, te 1-stopniowe sprzęgło raczej go eliminuje w takiej pracy. To do tych przyczep i gnoju to tam C-360 by miała ciężko, do tego jak zima to żaden by nie ruszył bo by się ślizgał :D Zaraz może napiszesz że ruski też i C-360 weźmie to akurat na youtube był film T-25 i C-360 ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

No weś chyba wiem co mówię.Jak miał łańcuchy na tylnych kołach to szedł.C-360 nie będe porównywał z czym mi tu wyjezdzasz bo ursus c-360 ma 52 km a rusek 30 wiec o czym mowia wiadomo ze ursus c-360 pociagnie wieksze maszyny ale my porownujemy c-330 i T-25A ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

@Karol sorry ale te twoje porównania są o kand d*py potłuc. ;) Takie jest moje zdanie - zapodaj filmik jak rusek targa 2 przyczepy D47 po śniegu z gnojem i wtedy możemy zacząć rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj